Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zegarek na rękę męski do 3 tys zł

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zegarek na rękę męski do 3 tys zł

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • hipcio 23 sie 2016, 10:49
    Zastanawiam się nad zakupem zegarka męskiego, takiego w budżecie do 3 tys zł. Zależy mi na tym, aby był elegancki bo będzie na co dzień wykorzystywany podczas różnego rodzaju wystąpień publicznych, szkoleń, konferencji, eventów itd.
    Zależy mi więc na elegancji. Myślałem o takim na czarnym pasku, srebrno-stalowa bransoleta, klasyczny wygląd Może Certina? Seiko? A może Tissot? Jakieś typy?
    Cytuj
  • erykit 24 sie 2016, 14:40     (ostatnio zmieniony przez autora 30 sie 2016, 13:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Każda z wymienionych marek - premum posiada w swojej kolekcji zegarki które są w stanie spełnić Toje oczekiwania.
    W pewnych przedziałąch cenowych nie różnią się one zbyt wiele od siebie zarówno pod względem jakości wykonania, punktualności czy niezawodności.
    Z tej trójcy stawiałbym jednak na Certina. Fakt, posiada najdroższe zegarki - ale pod względem stylistycznym i modowym jest to absolutna czołówka. Tutaj jak coś masz spory wybór: http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Certina-k31-0--.html
    Cytuj
  • mike012 20 maj 2019, 15:59
    W tej cenie znajdziesz markowego Edoxa, Albert Riele albo markę Bergstern. Każda z marek robi wrażenie i ma świetną renomę.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum