Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Żylaki. Jakie metody walki, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Żylaki. Jakie metody walki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • julitta 27 wrz 2016, 12:23
    Skleroterapia to bardzo skuteczny zabieg, krótko mówiąc pod skórę wstrzykiwany jest specjalny preparat wybielający i ściągający widoczne naczynka krwionośne. Daje dużo lepsze efekty niż laser moim zdaniem. Chodziłam na zabiegi do lecznicy Melitus w Warszawie. Miejsce godne polecenia, najlepsza klinika dermatologiczna w mieście, lekarze z tradycjami. Jak gdzieś się wybierać na takie zabiegi w stolicy to tylko tam.
    Cytuj
  • veganka 4 gru 2016, 15:03
    ja jak miałam żylaki to musiałam je usuwać za pomocą skleroterapii, robiłam to w lux medzie, super bo następnego dnia mogłam spokojnie iść do pracy i normalnie funkcjonować.
    Cytuj
  • filka 27 sty 2017, 16:11
    Chyba najskuteczniej jest usunąć operacyjnie ale nie wolno zapominać też o profilaktyce, jak się pojawiają zaparcia trzeba je koniecznie leczyć, idealnie nadaje się do tego dicopeg 10g bo można go bez obwa stosować nawet przez dłuższy czas
    Cytuj
  • karmelcia 19 maj 2019, 21:59
    Dużo możno na pewno zdziałać profilaktyccznie, bo zanim pojawią się zylaki to często najpier nogi bolą, mrowieją w nocy, puchną. Szczególnie jak się dużo siedzi to takie objawy to na porządku dziennym, sama tak miałam, ale zaczęłam brać maxi3vena. Nogi teraz mam dużo lżejsze, nawet po wielu godzinach w jednej pozycji mnie nie bolą, a wczśniej to nawet dłuższa podróż samochodem oznaczała ból nóg
    Cytuj
  • tartinka 18 cze 2019, 11:43
    Skleroterapia jest bardzo skuteczna, moja mama robiła w klinice Flebologii, jest super zadowolona. Bylam z nią na zabiegu bo trochę była spanikowana ale w końcu się okazało ze nie było się czego bać. Oczywiście przed zabiegiem miała zrobione usg doppler, potem lekarz doradził właśnie skleroterapię. Dosyć szybko mama doszła do siebie, tylko przez jakiś czas nosiła te pończochy.
    Cytuj
  • Daria05 19 cze 2019, 18:25
    Na początku można tez smarowac się maścią z kasztanowca. Jednak maxi3vena, która zawiera ruszczyk na pewno zapobiegawczo będzię najlepsza. Mnie bardzo bolały nogi przy dłuśzym siedzeniu w autobusie czy samochodzie. Jak zaczęłam brać maxi3venę poprawiło się. Łatwiej też chodzić, bo nogi są jakby lżejsze.
    Cytuj
  • aleksis 11 wrz 2019, 17:12
    kasztanowiec u mnie aż takich efektów nie dawał
    Cytuj
  • truska 16 wrz 2019, 21:29
    kasztanowiec lekko łagodząco działa ale żylakow nie wyleczy, jeśli jeszcze ię ich nie ma a bolą nogi to lepiej jak najwcześniej zacząć profilaktykę, więcej ruchu, zgubienie zbędnych kilogramów, rzucenie palenia to też ma wpływ na żyły, maxi3vena to tez super pomył, ruszczyk i hesperydyna na pewno pomogą poprawić krążenie i zmnieszą puchnięcie
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum