Favore.plForumPozostałe tematy

Adopcja pieska to dobry pomysł?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Adopcja pieska to dobry pomysł?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Fantasta 25 sie 2015, 12:58     (ostatnio zmieniony przez autora 27 sie 2015, 12:20, w całości zmieniany 1 raz)
    Hej wszystkim uśmiech

    Zastanawiam się właśnie nad kupnem psa i słyszałam takie głosy, że lepsza jest adopcja niż kupno z hodowli. Co o tym sądzicie? Waszym zdaniem też lepiej uratować jakiegoś zwierzaka niż dać zarobić hodowcy? Jakie macie zdanie o tym? Czy np. jak [url=http://polskastrefa.pl/zwierzeta/psy/oddam_szczeniaka]oddam psa[/url] za pośrednictwem tego portalu to będzie według Was ok?
    Cytuj
  • Hobito9 2 wrz 2015, 17:00
    Tak, to dobry pomysł. Pies na pewno będzie zadowolony z nowego domu uśmiech
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 18 wrz 2015, 8:38
    ja jestem jak najbardziej za adopcją, zdecydowanie bardziej niż za kupnem.
    Cytuj
  • snowwhite 24 wrz 2015, 10:56
    Moim zdaniem zarówno kupno psa, jak i adopcja jest w porządku. Tylko jeśli decydujesz się na kupno psa to wcześniej sprawdź dokładnie czy jest to dobra hodowla. Wystrzegaj się wszelkich pseudo hodowli. Niestety w pseudo hodowlach sunie są źle traktowane. Są zmuszane do zbyt częstych porodów i potem stan ich zdrowia jest ciężki. Niestety właściciel pseudo hodowli ciężko porzuca sunię jeśli nie jest mu już do niczego potrzebna. Adoptować możesz zarówno ze schroniska, jak i z domu tymczasowego.
    Cytuj
  • june45 29 wrz 2015, 17:38
    Ja też jestem bardziej za adopcją niż za kupowaniem.
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 8 paź 2015, 11:44
    ja też jestem z adopcją bo zwierze to nie towar na półce żeby go kupować tylko żywe stworzenie.
    Cytuj
  • june45 9 paź 2015, 14:20
    Sama kiedyś adoptowałam zwierzaka. A jakie później jest kochające i oddane uśmiech
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 3 lis 2015, 13:49
    owszem bo sa wdzięczne za zabranie ich z tak okropnego miejsca jakim jest schronisko.
    Cytuj
  • elfka 19 lis 2015, 20:09
    zdecydowanie jestem za tym, zeby wziac psa ze schroniska. Mam dwa takie pieski. Potrzebowały trochę czasu żeby się zaklimatyzowały. Miłość takiego psa jest bezograniczeń i zmieniamy jego zycie
    Cytuj
  • aserehe 23 lis 2015, 20:59
    Pewnie, bardzo dobry i szlachetny, ale wiąże się także z ogromną odpowiedzialnością za to stworzenie, a także z wydatkami, czasami naprawdę sporymi.. ale to wszystko jest warte świeczki.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Import/eksport