Favore.plForumPozostałe tematy

Apteczka w domu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Apteczka w domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 6 7 z 9  
  • MartynKa79 27 paź 2013, 22:57
    Co Waszym zdaniem powinno się znaleźć w domowej apteczce? Co macie i polecacie, jako absolutnie obowiązkowe?
    Cytuj
  • jarzebina 30 paź 2013, 11:35
    Plasterki w każdym dostępnym rozmiarze, coś przeciwbólowego, na gorączkę, olejek do inhalacji na katar, bronchosol na kaszel, jakieś witaminy (szczedólnie zimą, kiedy nie ma tylu owoców co latem czy jesienią)
    Cytuj
  • MartynKa79 31 paź 2013, 22:19
    A to u mnie podobnie uśmiech Plasterki, gaza, woda utleniona, coś do odkażania, polopiryna, przeciwbólowce, poczciwy bronchosol, rutinoscorbin i zawsze coś przeciwgorączkowego dla dziecka, jakiś ibum albo inny nurofen.
    Cytuj
  • Crasiu 1 lis 2013, 17:08     (ostatnio zmieniony przez autora 1 lis 2013, 17:11, w całości zmieniany 1 raz)
    Bandaże, maści na stłuczenia, tabletki na ból głowy i syropy muszą być w domowej aptece przymrużenie oka
    Cytuj
  • shogue 6 gru 2013, 6:50
    Tabletki przeciwbólowe, plastry i aerozol do nosa xylorin. O tej porze roku jak dorywa mnie katarzystko to szybko daję z nim radę.
    Cytuj
  • janna 9 gru 2013, 16:58
    To podobny zestaw i ja mam w swojej domowej apteczce, p. bólowe środki, witaminy, maści i aerozol do nosa, bo nic lepiej nie odtyka nosa.
    Cytuj
  • Meggi85 24 mar 2019, 18:57
    Po ostatnich sensacjach, kiedy syn rozciął sobie dłoń, na stałe w mojej apteczce zostanie spray Ranisilver. Poleciła nam go magister w aptece. Psikaliśmy na ranę kilka razy dziennie i faktycznie proces gojenia był dość szybki, a synek nie marudził, co dla mnie było zbawienne.
    Cytuj
  • Kanita 25 mar 2019, 23:09
    Można go bez obaw używać u dzieci?
    Cytuj
  • EkspertMarkiKadefarm 2 kwi 2019, 21:42
    Dzień dobry,
    produkty Ranisilver® bez obaw można stosować nawet u dzieci lub osób wrażliwych na różnego rodzaju preparaty oraz wyroby medyczne. Działają bakteriobójczo oraz przeciwzapalnie oraz nie wywołują reakcji alergicznych.
    Gdyby pojawiły się jakieś pytania, jestem do dyspozycji.
    Ekspert marki Kadefarm
    Cytuj
  • Zanita 6 kwi 2019, 23:36
    a gdzie to można kupi, bo nazwę słyszę po raz pierwszy?
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 9  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Dobry psycholog