Favore.plForumPozostałe tematy

Brytyjskie jedzenie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Brytyjskie jedzenie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • zonja 26 mar 2014, 8:36
    Jak myślicie jakie jedzenie najbardziej cechuje Wielką Brytanię. Znacie jakieś regionalne produkty , które warto polecić?
    Cytuj
  • janna 1 kwi 2014, 23:01
    Chociażby słynne brytyjskie śniadanie uśmiech A poza tym popołudniowe herbaty, słynna ryba z frytkami oraz Cornish pasty (mięso i warzywa w cieście). Ale mają tez mnóstwo słynnych na świecie przepysznych produktów regionalnych. Whisky, sery, soczyste mięsa i owoce morza.
    Cytuj
  • shogue 14 kwi 2014, 16:41
    Jednym z moich faworytów jest ser Cornish. W ogóle to jestem serojadem i inne równie pyszne sery też goszczą w moim domu. Lubię też ich cydr i często kupuję w markecie.
    Cytuj
  • janna 17 kwi 2014, 13:10
    Jak będziesz miała okazje to spróbuj sera yarg, pochodzi on z regionu Kornwalii. A gdzie kupujesz cydr?
    Cytuj
  • shogue 17 kwi 2014, 20:12
    Cydr kupuję regularnie w Carrefourze po kilka złotych chyba za butelkę. Smakuje wybornie, próbowałam sama robić, ale taki mi nie wyszedł. W ogóle to jestem wielbicielką cydru, pierwszy raz próbowałam jak byłam w Anglii i od tamtej pory nie mogę zapomnieć tego smaku uśmiech
    Cytuj
  • janna 23 kwi 2014, 11:56
    Dzięki, będę w sklepie to na pewno kupię. Sama nigdy nie próbowałam go robić uśmiech Często w lidlu w tygodniu brytyjskim są ich dobre produkty, ale cydru nie widziałam.
    Cytuj
  • 13 cze 2014, 12:22
    Jak już tak mowa o brytyjskim to proponuję rzucić okiem tutaj po [url=http://tandemhouse.pl/tandem-house-vs-obozy-zagraniczne]więcej[/url] przymrużenie oka Nie da się zamówić jedzenie a w Anglii bez znajomości języka! ^^
    Cytuj
  • sonique321 24 cze 2014, 13:42
    Ryba z frytkami! W Anglii mają naprawdę pyszne frytki :-)
    I chętnie spróbowałabym kiedyś brytyjskiego śniadania, pomimo tego że jest bardzo tuczące.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum