Favore.plForumPozostałe tematy

Buty zimowe przez Internet

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Buty zimowe przez Internet

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • kratos 12 lis 2014, 10:41
    Witam jak w temacie - szukam jakiś konkretnych oraz stylowych butów na jesienno-zimowe chłody bo w końcu doszedłem do wniosku, że czas moich glanów odszedł w przeszłość. Znalazłem parę ciekawych modeli na w sieci, ale nie umiem się zdecydować co jest teraz modne. Byłbym wdzięczny za pomoc oraz radę.
    Cytuj
  • marcinKom 13 lis 2014, 13:46
    Trochę cięzko buty przez internet kupować-szczerze mówiąc ja sobie nie wyobrazam nie założyć buta przed zakupem.
    Cytuj
  • zylek 13 lis 2014, 16:19
    Mam po prostu fajne buty trekingowe od Merg - świetnie wyglądają, doskonale się spisują - ogólnie zdecydowanie na plus. Nie uważam, że ma sens wydawanie na buty zimowe większych kwot, tym bardziej skoro tanie obuwie jest na prawdę bardzo wygodne.
    Cytuj
  • lolo12 15 lis 2014, 23:56
    Buty jakie chcesz kupić dobrze by było przymierzyć a kupno przez internet to uniemożliwia...
    Cytuj
  • adamm85 27 lis 2014, 13:56
    Co jak co, ale wg mnie buty trzeba przymierzyć. Lepiej iść do normalnego sklepu
    Cytuj
  • zylek 27 lis 2014, 16:05
    Wystarczy mieć porządnie wymierzoną stopę - to wszystko. Nie kupuję na Merg na ślepo, za każdym razem buty są wygodne, odpowiadają mi. A zresztą - na zakupy w sieci masz prawo do zwrotu bez podawania przyczyny. I to jest fajne.
    Cytuj
  • koonik 4 gru 2014, 14:39
    Nigdy bym tak nie kupił butów, bo boję się niedopasowania
    Cytuj
  • esmeralda93 16 gru 2014, 14:12
    Ja jestem fanka zakupow online. Wielokrotnie kupowlam buty w sieci i zawsze byłam zadowolona. Ostatnio kolezanka przeslala mi link do stronki. W kolekcji Victim jest spory wybór butów zimowych.
    Cytuj
  • pistacja 17 gru 2014, 11:55
    Ja też nie mam nic przeciwko kupowaniu butów w sieci. Jeszcze nigdy się na tym nie przejechałam, a w końcu zawsze można je przecież zwrócić.
    Cytuj
  • sloneczko9 22 gru 2014, 11:13
    Ja również jeszcze nigdy nie przejechałam sie na zamawianiu obuwia przez internet. Szczególnie,że w przypadku butów zimowych o niebo łatwiej jest wybrać odpowiedni rozmiar obuwia. Niż na przykład w przypadku pantofelków.
    W tym roku również zamawialiśmy z mężem buty w sieci, trapery marki Sorel - bardzo ciężko jest dostać w sklepach stacjonarnych.
    Buty nie są takie tanie ale bardo ciepłe oraz mają rewelacyjną jakość ! W poprzednich chodziłam prawie 4 lata. W tym roku zamówiłam sobie nowe, konkretnie:
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum