Favore.plForumPozostałe tematy

Czy korzystacie z portali randkowych? Jakich i w jakim celu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy korzystacie z portali randkowych? Jakich i w jakim celu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • hanka100 10 gru 2013, 23:20
    Hej. Czy zdarza Wam się czasami wejść na jakiś portal randkowy? Macie jakiś swój ulubiony? Jaki jest głównie cel przebywania na takich portalach? Wygadanie się, robienie sobie żartów, spotkanie swojej drugiej połowy? Jakie macie do tego podejście?
    Cytuj
  • sonique321 11 gru 2013, 9:58
    Tak, korzystałam z portalu randkowego. W jakim celu? W celu poznania miłości swojego życia. Jaki to był portal
    ? Sympatia. Czy poznałam?..
    A no, poznałam tam najcudowniejszego faceta na świecie, z którym mam zamiar mieć kiedyś trójkę dzieci i którego bezsprzecznie poślubię, bo kocham go najmocniej na całym świecie.
    Cytuj
  • 11 gru 2013, 11:55
    No to się ciesz, znajoma mi mówiła, ze 95% to zboczeńcy na takich portalach, a pozostałe 5% to idioci.
    Cytuj
  • toster 11 gru 2013, 16:59
    nie korzystam teraz z tej formy rozrywki ale niegdyś zdobyłem kilku znajomych dzięki różnym czatom. Nawet kilka osób z innych krajów dosyć długo utrzymywało ze mną kontakt
    Cytuj
  • mirka03 13 gru 2013, 13:30     (ostatnio zmieniony przez autora 13 gru 2013, 13:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Wyjechałam 2 lata temu z rodzicami za granicę i też chciałam poznać nowych ludzi. Koleżanka znalazła fajny portal http://www.polishcupidtree.com/home.php, można poznać ludzi z UK i zwyczajnie sobie z nimi porozmawiać . Polecam serdecznie, stronka jest bardzo bezpieczna i fajnie można doszlifować język w przyjemny sposób przymrużenie oka
    Cytuj
  • hanka100 15 gru 2013, 11:33
    Wiem, że na portalach jest wielu zdesperowanych, dlatego szukam takich, które są kontrolowane przez administrację i naprawdę można tam poznać kogoś ciekawego
    Cytuj
  • mirka03 15 gru 2013, 13:00
    Dokładnie tak jak każdy inny. Nikt nie chce pisać z jakimiś natrętnymi i głupimi osobami. Ale większość takich portali co wynika z ich charakteru na prawdę sobą bardzo dobrze kontrolowane przez administratora. pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • 9 sty 2014, 19:46
    hanka100 napisał:Wiem, że na portalach jest wielu zdesperowanych, dlatego szukam takich, które są kontrolowane przez administrację i naprawdę można tam poznać kogoś ciekawego
    W takim razie masz do wyboru tylko serwisy płatne - Przeznaczeni i eDarling.
    Cytuj
  • nina_ky 15 sty 2014, 16:06
    Kiedyś korzystałam ale nie potrafiłam znaleźć nikogo z kim mogłabym dłużej porozmawiać czy mieć w ogóle ochotę się spotkać uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 20 sty 2014, 23:30
    Jednak polish cupid tree nie jest płatny, a jest weryfikacja. Ludzie są w porządku i na poziomie. Wiadomo, że zdarzają się przypadki, ale nie jest łatwo na nie trafić. A dużym plusem jest to, że można też poszukać obcokrajowców i sobie trochę po angielsku pogadać
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: praca za granicą
Następna: Gaz pieprzowy