Favore.plForumPozostałe tematy

Czy pieniądze dają szczęście?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy pieniądze dają szczęście?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • zagubiona 5 lis 2015, 9:42
    Mówi się że nie, ale spróbuj bez nich żyć. Szczególnie przed świętami zaczyna się robić nieciekawie. Chyba będę zmuszona skorzystać
    z oferty Maja kilka ciekawych propozycji. Ja się zastanawiam nad pożyczką na zaświadczenie, z możliwością spłaty po trzech miesiącach od daty otrzymania. Może dzięki niej ten okres świątecznych wydatków będzie mniej bolesny.
    Cytuj
  • KarolWoj 17 lis 2015, 17:48
    Pewnie, że pieniądze dają szczęście. To twierdzenie odnosi się do tych osób, które mają ich naprawdę dużo i nie mają żadnego hobby czy zainteresowania i już nie wiedzą co z nimi robić, są wiecznie znudzeni... To ich tyczy się to stwierdzenie, wydaje mi się... Dla zwykłego człowieka pieniądze mają ogromne znaczenie, tam gdzie ich nie ma powstają kłótnie i psuje się atmosfera, jak zalega się z rachunkami lub komornik do drzwi puka... Jak to powiedziała Carey: Lepiej płakać w Cadillacu, niż w tramwaju...
    Cytuj
  • korczan 8 sty 2018, 14:55
    nie nie dają uśmiech
    Cytuj
  • rympalanna 10 sty 2018, 19:14
    Zdecydowanie nie daja ale pomagaja urozmaicic nasze zycie uśmiech
    Cytuj
  • weronikamars 18 sty 2018, 8:25
    Dają, nie można się skupiać tylko na nich, ale są potrzebne do życia i przeżycia.
    Cytuj
  • engii 25 cze 2018, 11:31
    Dają rozrywkę, dają urozmaicenie, ale zdrowia, miłości i szczęścia nie da się kupić. Znam mnóstwo osób, które żyją bardzo skromnie, ale są naprawdę szczęśliwe
    Cytuj
  • bajtek098 23 paź 2018, 22:23
    Pieniądze szczęścia nie dają być może lecz kufereczek stóweczek daj Boże. uśmiech Kiedy ich brakuje trzeba się ratować pożyczką. Tak zrobiem i wziąłem super pożyczkę w banku Raiffeisen która jest nieoprocentowana i bez zbytniej napinki splacam przez 2 lata.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum