Favore.plForumPozostałe tematy

Czy warto kupić pralko - suszarkę?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto kupić pralko - suszarkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • Solniczka84 31 paź 2010, 8:29
    U mnie nie dość, że schną długo to jeszcze zimą zbiera mi się wilgoć w mieszkaniu jak tak ciągle mokre pranie rozwieszamsmutny Dlatego też mam w planach taki zakup jak tylko budżet pozwoli...uśmiech
    Cytuj
  • Orion456 31 paź 2010, 11:49
    My mamy pralkę osobno i suszarkę, troche to miejsca zajmuje, ale można niezależnie prać i w tym czasie suszyć. A co do oszczędności miejsca to można postawić jedno urządzenie na drugimuśmiech I jesli ktos się obawia, że będzie miał duże rachunki to podpowiem, że nie trzeba wszystkiego suszyć, ale jak jest deszczowa pogoda i duża wilgotnośc powietrza to naprawdę się docenia.
    Cytuj
  • franusia 31 paź 2010, 15:21
    Ja też nie suszę wszystkiego w suszarce, latem to nawet wolę na słońcu suszone prankouśmiech Pięknie wtedy pachnie. Ale jak na dworze ciągle leje to tak suszarka jest po prostu niezastąpiona!
    Cytuj
  • Stinaa 31 paź 2010, 15:55
    Zgadzam się, mnie też suszarka zawsze ratuje przed wyjazdem albo imprezą, jak nie zdąże uprać wcześniej odpowiednich ciuchów. Jak nie miałam pralko-suszarki to latałam z suszarka do wlosów po domu. Zdarzało mi się dosuszać trzymając suszarkę stopami, bo trzeba się było jeszcze np umalowaćwielki uśmiech
    Cytuj
  • Aubiergine 31 paź 2010, 17:15
    Ubrania wyjęte z suszarki wcale nie są wygniecione! Tylko trzeba je złożyc lub powiesić na wieszakach od razu po wyjęciu, wtedy nie trzeba nawet prasować.
    Cytuj
  • Ronjaa 31 paź 2010, 18:37
    Ok dzieki za odpowiedzi, jestem na 100% przekoana, że muszę ją miećprzymrużenie oka Pytanie tylko jakiej firmy. Którą polecacie? I jeszcze kwestia pradu, czy to jakoś znacząco wpłynie na rachunki za energię?
    Cytuj
  • Stinaa 31 paź 2010, 19:49
    Coś ty, to mit, że tyle zużywają prądu. Tzn może kiedyś tak było, ale nowe urządzenia są energooszczędne i ja przynajmniej nie zauważam różnicy. Co prawda nie suszę codziennie, nie mam aż tyle prania, ale troche korzystam.
    A jeśli chodzi o firmę to tylko Boschuśmiech
    Cytuj
  • Orion456 31 paź 2010, 23:45
    Jak dla mnie też Bosch jest najlepszy, jeśli chodzi ogólnie o sprzęty AGD.
    Cytuj
  • MemoNemo 1 lis 2010, 7:11
    Ja polecam, ale tylko suszarkę i pralkę jako osobne urządzenia. Wiem, o czym mówię, bo miałem w domu i osobne i dwa w jednym. Pralko-suszarka bardzo gniecie ubrania, wychodzą takie jakby wilgotne i wyparzone, cykl prania z suszeniem trwa strasznie długo i pralka jest zablokowana. Suszarka nie ma tych wszystkich wad i bardzo dobrze się sprawdzauśmiech
    Cytuj
  • Eli2010 1 lis 2010, 9:47
    Polecam suszarke kondensacyjną AEG! W dwie godz mam pranie suchutkie, nadaję sie prosto do szafy. A co do zagnieceń to ja własnie dzięki suszarce nie musze stać godzinami przy desce do prasowania. Tylko zgadzam się, że po wysuszeniu trzeba skaldac od razu. Generalnie rewelacyjne urządzenie ułatwiające życie!
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum