Favore.plForumPozostałe tematy

Czy warto kupić pralko - suszarkę?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto kupić pralko - suszarkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • Domatorres 1 lis 2010, 11:13
    Kiedyś mielismy w domu suszarke, która pranie suszyła na wiór, a w łazience była sauna. No ale to było co najmniej dziesięć lat temu.
    Cytuj
  • birata 1 lis 2010, 11:57
    Ja mogę wymienic jeszcze parę zalet pralko-suszarki (bo takową posiadam od paru lat) Np czarne rzeczy - w trakcie suszenia odczepiają sie od nich widoczne paprochy. Ręczniki dokładnie wysuszone robią się puszyste i miękkie. A ja nie mam ozdób w postaci suszących się ubrań w mieszkaniuuśmiech
    Cytuj
  • Gaik 1 lis 2010, 12:26
    Ja mam Ariston, nie wszystkie rzeczy suszę, ale zawsze ręczniki i pościel. Z delikatnymi rzeczami nie ryzykuję raczej. Ogólnie zgadzam się z przedmówcami co do plusów, z minusów moge powiedzieć, że pare rzeczy mi sie skurczyło i po suszeniu ibrania nie pachna chociaż uzywam plynu do płukania. Ale bilans mi wychodzi na plusprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Stinaa 1 lis 2010, 15:36
    Gaik napisał:Ja mam Ariston, nie wszystkie rzeczy suszę, ale zawsze ręczniki i pościel. Z delikatnymi rzeczami nie ryzykuję raczej. Ogólnie zgadzam się z przedmówcami co do plusów, z minusów moge powiedzieć, że pare rzeczy mi sie skurczyło i po suszeniu ibrania nie pachna chociaż uzywam plynu do płukania. Ale bilans mi wychodzi na plusprzymrużenie oka
    Trzeba uważnie czytać metki to się nie skurcząprzymrużenie oka Ale zapachu faktycznie nie czuć. Też mam Aristona.
    Cytuj
  • dorota-s2 15 lis 2010, 13:05
    uśmiech Rzeczy delikatne przed suszeniem wkładam do powłoczki z jaśka sweterki ,rajstopy i koszule też
    Cytuj
  • D3niCle0 15 lis 2010, 15:57
    Widziałam dziś w sklepie chusteczki do suszarki, ktore nadają delikatny zapach, coś jak płyn zmiękczający. Czyli komuś też przeszkadzało, że ubrania z suszarki nie pachnaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • tetete 5 mar 2012, 14:54
    Według mnie to jest świetne urządzenie zwłaszcza przydatne dla osób mieszkających w bloku, które nie zawsze mają taką możliwość by rozwiesić (zwłaszcza duże ilości) prania. Ponoć Siemens ma dobry sprzęt jeśli chodzi o to, akurat w Magicznej Planecie widziałam, że mają na nie promocje i dodają do zakupu konkretnego modelu 10 kilo proszku Persil Brilliance wielki uśmiech Do mnie przemawia przede wszystkim to ze względu na oszczędność miejsca, zamiast dwóch dużych urządzeń można mieć jedno w dobrej cenie.
    Cytuj
  • samuraj 16 kwi 2012, 10:38
    moim zdaniem warto, bo trochę oszczędza nam czas i nie trzeba czekać, aż się ubrania wysuszą. Mnie takie rozwiązanie bardzo by się przydało i może zacznę przeglądać, czy na magicznej planecie, nie ma jakieś fajnej promocji na taki sprzęt.
    Cytuj
  • ada_38 11 maj 2012, 14:22
    Moja pralka ma już ponad 10 lat, niby pierze, ale strasznie stuka bęben przy wirowaniu, aż słychać na całej klatce. Wszyscy mówią że nie opłaca się reperować. W sklepie jeden Pan powiedział mi, że jak mam kupować nową pralkę, to już lepiej zdecydować się od razu na pralko-suszarkę, że świetnie sprawdza się zimą i gdy jeszcze nie grzeją. Myślę o takiej poniżej 2tys. zł
    Cytuj
  • aniechto 14 maj 2012, 11:33
    Jeżeli do bloku napewno warto i dwie funkcje w jednym urządzeniu oszczędność przestrzeni jak najbardziej warto
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum