Favore.plForumPozostałe tematy

Czy warto kupić pralko - suszarkę?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto kupić pralko - suszarkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4
  • zlotyklos 8 cze 2012, 11:50
    moim zdaniem warto, oszczędza nam to trochę czasu. Sama się przymierzam do tego, żeby coś takiego sobie kupić, ale nie moge się zdecydować na coś konkretnego. wiem, gdzie kupić bo na avans.pl mają bardzo duży wybór i niskie ceny, ale nie wiem jaki model??
    Cytuj
  • zlotyklos 4 lip 2012, 13:02     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lip 2012, 13:03, w całości zmieniany 1 raz)
    przymrużenie oka
    Cytuj
  • Maniuss 20 lip 2012, 12:25
    My mamy osobno obie rzeczy tzn pralke i suszarke, chociaz ta druga uzywymy tylko w sytuacjach awaryjnych
    Cytuj
  • 6 wrz 2012, 9:42
    Witajcie. Mam dokładnie taki sam dylemat. Warto czy nie warto? Słyszałam, że pranie wyjęte z suszarki jest mega pogniecione. Czy to prawda? Z drugiej strony biorąc pod uwagę ilość brudnych ubrań ‘wyprodukowanych’ przez trójkę dzieci uważam, że to może być praktyczne rozwiązanie. Zastanawiam się też nad pralką z automatyczny dozowaniem płynu do prania.. Leje się raz na jakiś czas zapas płynu, a ona sama sobie go dozuje. Cholera za dużo tych nowości. Już sama nie wiem, na co się zdecydować.
    Cytuj
  • ada_38 9 wrz 2012, 18:27
    Od jakiegoś czasu żona tez mnie męczy żeby kupić pralko-suszarkę nie wiedziałem że są takie suszarki które mają opcję lekkiego suszenia
    Cytuj
  • ElaW 26 lut 2014, 11:39
    Jeśli ma się małą przestrzeń do wykorzystania to warto kupić pralko-suszarkę, bo oszczędzamy miejsce które musielibyśmy poświęcić na suszenie- sznurki i suszniki. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie do małych mieszkań. Fajnym modelem pralko-suszarki jest ten http://www.niezawodnepralki.pl/pralki-do-zadan-specjalnych/lg-f1203cd/ uśmiech
    Cytuj
  • Spidi4 11 kwi 2014, 23:29     (ostatnio zmieniony przez autora 6 lis 2014, 8:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Moim zdaniem warto, w koncu to zaoszczędza odpowiednią ilość czasu, ale wczesniej lepiej poczytac sobie takie poradniki http://wiem.biz.pl/ ,a żeby odpowiednio wybrać. Wiadomo ze teraz na rynku jest tyle sprzętu że cieżko jest sie zdecydować.
    Cytuj
  • Selenaa 22 sie 2018, 11:53
    Koniecznie zastanów się nad pralką Bianca z Candy, to bardzo mocne i ładowne pralko suszarki, które potrafią zadowolić każdą rodzinę nawet te największą. Candy ma bardzo wiele pralek, mniejsze większe, każdy znajdzie coś dla siebie uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum