Favore.plForumPozostałe tematy

Doładowania telefonu online

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Doładowania telefonu online

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Lozo32 12 sty 2015, 17:59
    Wiecie moze gdzie mogę zakupić doładowanie online do telefonu? Jest w ogole taka możliwość?
    Cytuj
  • Spidi4 12 sty 2015, 22:12
    Ja niestety tak średnio znam sie na tych nowszych rozwiązaniach ale z tego co wiem to mój znajomy spokojnie kupuje [url=http://] orange doładowanie telefonu[/url] własnie przez internet. Poszukaj sobie bo jest kilka sprawdzonych stron na których możesz kupić sobie doładowanie do telefonu. Fajnie że nie trzeba teraz po kartę do telefonu wychodzić z domu tylko kupi się ją przez internet.
    Cytuj
  • fajqa 14 sty 2015, 15:04
    ja doladowywuje przez allegro
    Cytuj
  • Nemuri99 15 sty 2015, 0:12
    Ja korzystam z różnych serwisów i sobie chwalę przymrużenie oka
    Cytuj
  • MartynKa79 5 lut 2015, 15:58
    Ja dostałam dzisiaj darmowy kod na Playa i odpisali, że mam czekać zostanie uruchomione. Kod jest podobno wyciekiem, więc łapcie bo pewnie niedługo wyłączą *188# przymrużenie oka
    Cytuj
  • Meggi85 5 lut 2015, 16:16
    Tylko skąd jest w ogóle ten kod? Była juz o tym dzis mowa, próbowaliście ?
    Cytuj
  • MartynKa79 5 lut 2015, 20:24
    Z netu koleżanko, z netu. wielki uśmiech Z tego co wiem nikt nie wie skąd - przeciek to przeciek, a dla mnie szczerze mówiąc po prostu ma działać. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Meggi85 5 lut 2015, 20:27
    No może jakby wiadomo było skad to wiecej by takich fajnych wycieków było. Fakt faktem dobrze że działa. Idzie się tylko cieszyc przymrużenie oka
    Cytuj
  • Masa 5 lut 2015, 20:38
    Chyba chodzi o ten kod *188# i chyba rzeczywiście to był przeciek, na stronie play nie ma o tym nic.
    Cytuj
  • Aniela22 20 lut 2015, 15:49     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lut 2015, 15:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Z tego co ja wiem to [url=http://] doładowanie play online[/url] mozesz spokojnie kupić przez internet. Chyba nawet kilka stron oferuje coś takiego. Dobrze tylko poszukaj. Ja sama w ten sposób doładowuje konto od dłużego czasu.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Ferie zimowe 2015