Favore.plForumPozostałe tematy

Edukacyjne aplikacje na telefon

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Edukacyjne aplikacje na telefon

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • hanka100 31 gru 2014, 19:38
    Gier na androida jest całe mnóstwo, a jak to jest z aplikacjami edukacyjnymi? Bo ja szczerze mówiąc nie potrafię żadnych ciekawych znaleźć. Nie wiem czy ich się nie produkuje, czy ja po prostu źle szukam. Znacie może jakieś ciekawe tytuły?
    Cytuj
  • toster 31 gru 2014, 20:55
    to chyba źle szukasz bo ja mam i to dużo ciekawych aplikacji zwłaszcza takich którymi moje dziecko się interesuje. Wystarczy trochę dłużej poszukać
    Cytuj
  • brygida39 1 sty 2015, 22:21
    toster napisał:to chyba źle szukasz bo ja mam i to dużo ciekawych aplikacji zwłaszcza takich którymi moje dziecko się interesuje. Wystarczy trochę dłużej poszukać
    A możesz podać jakieś przykłady? Ja nie jestem znawcą nie mam też kiedy szukać, szczególnie jak nie jestem typem informatyka a moim wnukom się przyda przymrużenie oka
    Cytuj
  • julitta 2 sty 2015, 13:36     (ostatnio zmieniony przez autora 15 mar 2015, 10:59, w całości zmieniany 1 raz)
    w google play jest ich cała masa, chociaż większość płatnych.
    Cytuj
  • nitkaa 4 sty 2015, 11:27     (ostatnio zmieniony przez autora 4 sty 2015, 11:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Z google play jest obecnie ciężko, ze względu na to jakimi strasznymi aplikacjami zalewają to miejsce. Nikt tego nie sprawdza, a później wychodzą jakieś dziwne rzeczy jak np. Radar duchów. Mam wrażenie, iż w innych sklepach internetowych jest większa kontrola, chociaż czasem rzeczywiście znaleźć można pożyteczne aplikacje jak np. ta związania z AZS, którą myślę że nawet sama zainstaluje i dam maluchowi do oceny, mam nadzieję że się spodoba uśmiech
    Cytuj
  • Luizka23 7 wrz 2018, 7:52
    Jedną z ajnych aplikacji do uczenia się jezyków obcych jest dualingo, ja dodatkowo korzystam jesczez z aplikacji Tutlo przy czym rozmawiam z native speakerami przez kamerkę. i do tego włąsnie zdedowałam się zakupić iPhone 8 w Play, pani mi doradziła że to najlepszy sprzęt na moje wymagania
    Cytuj
  • k0zak 15 kwi 2019, 14:20
    A jakie aplikacje zwiazane ze zdrowiem?
    Cytuj
  • k0zak 16 kwi 2019, 10:45
    Podziekowal.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum