Favore.plForumPozostałe tematy

Gdzie kupić meble do kuchni?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie kupić meble do kuchni?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • ada111 9 sty 2015, 14:09
    znudziła mi się moja stara kuchnia i chciałabym coś w niej zmienić, tylko nie wiem gdzie kupić meble kuchenne? Doradzicie coś?
    Cytuj
  • just12345 12 sty 2015, 16:47
    Kuchnia jest naszą pasją. Każdy projekt tworzymy uwzględniając indywidualne potrzeby naszych Klientów. Kuchnia to nie tylko miejsce, w którym gotujemy, ale właśnie tam spędzamy większość czasu. Przygotowujemy wspólnie ze znajomymi posiłki, rozmawiamy, zapraszamy naszych gości. To właśnie dzięki aranżacji kuchni lepiej nam się spędza tam czas, przyjemniej przygotowuje posiłki, a także czujemy się w niej komfortowo. Nasi specjaliści spełnią Twoje oczekiwania. Tworzymy unikalne projekty, montujemy szafki. Nasze meble są bardzo wytrzymałe, dajemy na nie również 5-letnią gwarancję. Chcesz się wyróżniać? Stworzymy dla Ciebie meble, które będą wyróżniać się spośród innych, dzięki wykorzystywanej przez nas innowacyjnej technice. Nasze salony są w wielu miastach w całej Polsce. Wejdź na naszą stroną i sprawdź naszą ofertę.

    zapraszamy

    WFM KUCHNIE
    Cytuj
  • Berenika30 29 sty 2015, 11:17
    Ja urządziłam kuchnię meblami w białym kolorze. Żeby nie było w niej zbyt chłodno, przełamałam biel ciekawymi dodatkami także dostępnymi w tym sklepie. Wszystko najwyższej jakościuśmiech Nie mam czasu na chodzenie godzinami po tradycyjnych punktach handlowych, wobec czego możliwość zakupu mebli drogą internetową jest dla mnie idealnauśmiech
    Cytuj
  • aserehe 9 lut 2015, 18:22
    Nalepiej kup sobie dobrej jakości meble na wymiar uśmiech Zamówisz takie bez problemu w [url]http://www.komodo-meble.pl/oferta/kuchnie-na-wymiar [/url] działają w Warszawie uśmiech
    Cytuj
  • patrycjapitz 11 lut 2015, 10:21
    Kupiłam fajny stoliczek do pokoju w tym sklepie, ale jak tylko bede miala wiecej kasy zamowie krzeselka. uśmiech
    Cytuj
  • asia22x 18 mar 2015, 20:57
    Ja też urządziłam kuchnię w białym kolorze. Jest jasno, przyjemnie i przytulnie. Regał kuchenny kupiłam w black red white, natomiast stół oraz krzesła w www.batdom.pl. Polecam meble w kolorze białym.
    Cytuj
  • kifonda 20 mar 2015, 19:26
    Meble do kuchni znajdziesz tu http://www.castorama.pl/katalog-produktow/design-i-meble/meble-kuchenne Teraz ludzie kupuję głównie białe, bo są w modzie, ale sama nie wiem czy to dobry pomysł w kuchni, skoro tam wszystko się brudzi.
    Cytuj
  • Druhna 22 mar 2015, 0:19
    Jak robisz nową kuchnię, to pamiętaj o sprzęcie do zabudowy. Nie zrób takiego błędu jak ja. Lodówka wygląda inaczej, kuchenka inaczej, zmywarka jeszcze inaczej. Zamów sobie wszystko do zabudowy: http://www.mixmedia.pl/agd-do-zabudowy Taki sprzęt jest zwykle ciutek tańszy, ale musisz pamiętać, żeby dopasować fronty do zabudowy.
    Cytuj
  • nina_ky 24 mar 2015, 19:21
    Moim zdaniem meble do kuchni najlepiej jest zamawiać na wymiar - wtedy będziemy mieć pewność, że to pomieszczenie będzie w maksymalnym stopniu funkcjonalne.
    Cytuj
  • helenaa91 13 lut 2018, 17:51
    Mebli do kuchni lepiej nie kupować w sklepach internetowych, tylko w stacjonarnych salonach meblowych, gdzie można je obejrzeć przed zakupem, sprawdzić jakość wykonania itp. W Poznaniu takie meble maja choćby w salonie Blackart, gotowe, jak i na wymiar, ogólnie mówiąc dość eleganckie i solidne.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Sushi robimy