Favore.plForumPozostałe tematy

HieronimDWed1

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

HieronimDWed1

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • HieronimDWed1 23 kwi 2015, 11:01
    Za rok moja latorośl wyruszy do przedszkola. Powracam do pracy oraz muszę zapewnić mojemu brzdącowi opiekę. Tyle słyszy się o przedszkolach czy klubach dla maluchów, gdzie nie dzieje się najodpowiedniej. Czy moglibyście pomóc, dzieląc się ze mną zdają sobie sprawę z tego na temat tego, czym Wy się kierowaliście przy wyborze przedszkola? Na co zwracać szczególną uwagę? Wybitnie proszę o rady, pierwszy raz ekspediuję dziecko do przedszkola oraz przenigdy nie mniemałam, że to będzie taki stres.
    Cytuj
  • stachWRw 23 kwi 2015, 12:36
    W szczególe nie panikuj - przedszkole to nie żaden obóz koncentracyjny. Sprawdź, czy dzieci mają fachową opiekę, czy przedszkole jest w bezpiecznej okolicy, czy obiekt przedszkola jest bezpieczny oraz śmiały. Zwróć także szczególną uwagę na zabawki oraz rozmaite imprezy czy inne aktywności dla dzieci - w przedszkolu musi dziać się dużo fajowego, by dziecko z uśmiechem na twarzy tam chodziło. Nie spoglądaj na cenę, ta zawsze będzie gigantyczna, dla mnie to akurat nie kryterium.
    Cytuj
  • wojotez 23 kwi 2015, 13:02
    Odrobinę nie zgodzę się co do ceny - jest ona ważna. Nieraz przedszkola zawyżają cenę, nie oferując niczego szczególnego. Miałam sytuację, kiedy tak właściwie przedszkole prywatne pobierało dwa razy pokaźniejszą kwotę, niż przyzwoiciej wyposażone i niemało pokaźniejsze przedszkole w innej dzielnicy miasta. Odrobinę dalej, jednak dziecko jest zadowolone i pragnie tam przebywać. Opiekunki są rozkoszne, a to również istotne. W następstwie tego nie stresuj się, podejdź do wyboru przedszkola rozważnie, analizuj to, co najistotniejsze, najlepiej idź na wizytację do przedszkola oraz zobacz, jak tam, jest. To bardzo dobre rozwiązanie.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum