Favore.plForumPozostałe tematy

Hobby na dzisiejsze czasy?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Hobby na dzisiejsze czasy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • peana 26 lis 2015, 22:14
    Dobrze jest mieć jakieś hobby. Wtedy życie jest o wiele ciekawsze. Jeże;i ktoś lubi zbierać monety, to czemu nie? Chociaż wydaje mi się, że może to być bardzo drogie zainteresowanie przymrużenie oka
    Cytuj
  • Starr 29 lis 2015, 18:11
    Granie na bębnach w moim przypadku. Lubię też brać udział w konkursach malarstwa
    Cytuj
  • poczytna 7 gru 2015, 14:30     (ostatnio zmieniony przez autora 3 lut 2016, 9:42, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja odkąd pojechałam na [url=http://www.akademia-masazu.pl/kurs-masazu-tajskiego]kurs masażu tajskiego[/url] do szkoły masażu w Borach Tucholskich to kompletnie odleciałam. Masowanie ludzi to moja pasja, hobby, odpoczynek, oderwanie. Serio. Po 25 latach zycia znalazlam swoja drogę.
    Cytuj
  • zagubiona 8 gru 2015, 14:19
    Kiedyś zbierałam znaczki, teraz czytam i to sporo. Obecnie Dziennik o-błędnik książka napisana w formie bloga. Mówiąca o dylematach bohaterki. O poważnych tematach jest sporo, ale jest też duża dawka humoru i język bohaterki mający dużo do życzenia, to sprawia, ze bardzo dobrze się ją czyta. Polecam paniom, chociaż i panowie mogą po nią sięgnąć.
    Cytuj
  • otojestkasia 11 gru 2015, 12:09
    Tylko takie, które może być równocześnie naszą pracą. Tak żeby pogodzić przyjemne z pożytecznym uśmiech Od dziecka kocham szyć, później przerodziło się to w miłość do haftu i obecnie mogę powiedzieć, że kocham swoją pracę, ponieważ zajmuję się haftowaniem zawodowo. Miałam trochę kapitału, trochę wspomogłam się dofinansowaniem i zakupiłam profesjonalną hafciarkę Bernina 720. Teraz prowadzę sklep internetowy gdzie oferuję haftowanie napisów czy znaków firmowych na odzieży roboczej. Zgłasza się do mnie coraz więcej firm, a ja dzięki temu nie dość, że mogę zaorobić to jeszcze w cale po tkiej pracy nie czuję się zmęczona. Myślę, że może warto jeszcze jakoś rozszerzyć ofertę... ale póki co to takie wolne myśli i plany. Na razie nie powiem co mi chodzi po głowie, bo nie chce zapeszać przymrużenie oka
    Cytuj
  • ankit 31 gru 2015, 9:07
    Żeglarstwo! Mamy coraz więcej firm czarterowych, więc o pływanie jest coraz łatwiej. Niezorientowanym mogłoby się wydawać, że trzeba posiadać własny jacht, ale nic bardziej mylnego! Wystarczy uzyskać [url=http://czarter-jachtow-mazury.pl/jachty-mazury/nowe-patenty-zeglarskie-zmiana-przepisow/]uprawnienia żeglarskie[/url] (choć w przypadku niektórych jachtów nie są konieczne) oraz znaleźć dobrą firmę czarterową i ruszyć w rejs. To niezwykle wciąga i daje poczucie nieskrępowanej wolności.
    Cytuj
  • Homito993 13 sty 2016, 21:05
    Bardzo fajny pomysł. Jeśli sprawia Ci to przyjemność to kolekcjonuj monety dalej.
    Cytuj
  • ver654 18 sty 2016, 13:57
    Czasy nie mają znaczenia. Rób to co lubisz.
    Cytuj
  • majesty15 29 sty 2016, 15:01
    Ja wróciłem do modelarstwa, a zamiłowanie do akwarystyki pomału zamienia się w biznes.
    Cytuj
  • poczytna 12 lut 2016, 15:05     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lut 2016, 15:06, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja prowadzę bloga uśmiech Myślę, że jest to hobby odpowiadające dzisiejszym czasom uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum