Favore.plForumPozostałe tematy

Hobby na dzisiejsze czasy?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Hobby na dzisiejsze czasy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • Selenaa 23 kwi 2016, 21:30
    Ja uwielbiam ksiazki. Otworzyłam nawet bloga o tematyce książek. Najczesciej wyszukuję na nie fajnych promocji i rabatów w księgarni Matras. Jest tam szeroki wybór asortymentu jak i książek tak i płyt muzycznych.
    Cytuj
  • VictoriaB 26 kwi 2016, 11:02
    Skoro na dzisiejsze czasy, to może coś relaksującego? Relaksik na rybach? Czyli wędkarstwo może byc całkiem dobrą opcją. Są nawet takie zestawy sprzętowe dla początkujących wędkarzy, o tutaj wędka z kołowrotkiem za 50 zł uśmiech:



    To na ryby! Posiedzieć w ciszy, na łonie natury, a rybki? Złowić, zrobić fotkę i wypuścić.
    Cytuj
  • otojestkasia 11 lip 2016, 12:55
    ja dużo szyję na maszynie przymrużenie oka dla siebie, dla koleżanek, takie hobby uśmiech wystarczy dobra maszyna i do dzieła. ja osobiście posiadam taką http://www.galerialucznik.pl/pl/p/KINGA-2011-Superprodukt-Wysylka-i-zestaw-stopek-gratis-/116 i jestem z niej zadowolona. Ogólnie uważam że to jest bardzo przydatne hobby i warto się nauczyć szyć uśmiech żeby sobie chociazby samemu skrócić spodnie
    Cytuj
  • Jahsiu 15 lip 2016, 22:45
    Mi jakoś ciężko mieć czas dla siebie. Może podpatrzę u was
    Cytuj
  • Astar212 24 wrz 2016, 19:13
    Ja ostatnio zacząłem się trochę bawić dronami uśmiech Muszę przyznać, że niezła z tego jest frajda uśmiech
    Cytuj
  • artek91 11 paź 2016, 12:55
    Ja natomiast lubię spędzać czas aktywnie, najlepiej na rowerze uśmiech
    Cytuj
  • Popek125 1 lis 2016, 17:21     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lis 2016, 13:49, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja kocham mieszane sztuki walki uśmiech I np. na takich stronach jak ta szukam najnowszych wieści o federacji KSW http://blogosfera-ksw.pl/
    Cytuj
  • forju 13 mar 2017, 16:14
    Jeżeli Cię to jara, to czemu nie, hobby jak każde inne. Jeden lubi skakać ze spadochronem a drugi grać w warcaby.
    Cytuj
  • zataraa2 22 kwi 2017, 16:15
    odkąd mam swój ogródek to lubię się tym zajmować, coś tam sadzić, przesadzac, dokupować nowe krzewy, nawet kosić, mąż kupił niedawno podkaszarkę ryobi, brakowąło nam tego typu sprzętu żeby do mniej dostępnych kątów się dostać , tym spzętem się bardzo dobrze manewruje, nawet ja sobie z tym niele radzę
    Cytuj
  • nina_ky 26 kwi 2017, 13:05
    Moim hobby niezmiennie jest czytanie. Lubię też kupować książki.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum