Favore.plForumPozostałe tematy

Hobby na dzisiejsze czasy?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Hobby na dzisiejsze czasy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • Ice45 24 maj 2017, 10:19
    niestety niie mam czasu na hobbypłacz a szkodapłacz
    Cytuj
  • bugszlug 22 cze 2017, 15:31
    Ja tam interesuje się dronami - moim zdaniem fajne nowoczesne hobby.
    Cytuj
  • aarkan88 24 lip 2017, 14:13
    U mnie wszelka aktywność fizyczna jest na piedestale jeśli chodzi o to, co robię w wolnym czasie. uśmiech
    Cytuj
  • Amira 10 wrz 2017, 20:38
    Z tego, co zauważyłam to sporo osób w dzisiejszych czasach interesuje się robieniem filmów na yt, prowadzeniem blogów i vlogów, modą, wizażem, gotowaniem. Ja jestem wierna mojemu hobby zaszczepionemu jeszcze w podstawówce przez jednego z nauczycieli. Prowadził on kółko fotograficzne i zabierał nas na rajdy rowerowe. Lubię jeździć na rowerze, ale najbardziej kocham fotografię. Myślałam nawet, żeby założyć blog o fotografii, ale na razie brakuje mi czasu i waham się, czy to dobry pomysł.
    Cytuj
  • Fin 13 wrz 2017, 15:44
    Rzeczy z okresu PRL, fajne hobby według mnie.
    Cytuj
  • mirek2jak 4 gru 2017, 14:24
    Takie hobby z dronami to chyba dosyć kosztowne hobby.
    Cytuj
  • konto_usuniete_562589 11 gru 2017, 8:47
    Nie ma hobby na określone czasy. Ogranicza nas może dostępność pewnych produktów, ale ogółem hobby to coś co ma sprawiać przyjemność uśmiech Jak ktoś lub zbierać znaczki to ma zająć się czymś innym, bo to nie na dzisiejsze czasy? uśmiech
    Cytuj
  • Motedder09 28 gru 2017, 16:22
    Ja hobbistycznie maluję. Daje mi to niesamowicie wiele radości, zwłaszcza efekt końcowy uśmiech
    Cytuj
  • banato 7 sty 2018, 10:59
    Ja miałem kiedyś fazę na kolekcjonowanie figurek transformerów wielki uśmiech
    Cytuj
  • tomaszko4 16 sty 2018, 12:58
    Ja staram się regularnie uprawiać sport - i to stało się moim hobby. Poza tym uczę się gotować, nawet nie wiedziałem, że to może być takie ciekawe zajęcie. Jeszcze kiedyś chciałem zacząć zbierać korki od wina, żeby zrobić nich dekorację do domu, może nawet jakiś stolik. Ale póki co zatrzymałem się z tym... Ale może czas powrócić do tego hobby uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum