Favore.plForumPozostałe tematy

Inspiracje meblowe?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Inspiracje meblowe?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • kozka 11 maj 2016, 11:28
    Dzień dobry! Tak, jak w temacie, chciałabym Was zapytać o to skąd czerpiecie inspiracje do swojego mieszkania? Za niedługo czeka mnie przeprowadzka i chciałabym w niebanalny sposób urządzić swoje cztery kąty. Koleżanka doradza dekoratora, ale ja bym wolała zrobić to po swojemu, bo to MÓJ dom wielki uśmiech Szukam jakiś polecanych salonów meblowych ze stylowymi, oryginalnymi meblami. Poradzicie coś? uśmiech
    Cytuj
  • Dmochov 19 lip 2016, 10:17     (ostatnio zmieniony przez autora 11 sty 2017, 8:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja szukam inspiracji na stronach producentów mebli, gdzie pokazane są różnego rodzaju wizualizacje http://www.zyjkomfortowo.pl/realizacje/. Lubię tez czytać blogi o meblach, o aranżacji wnętrz. Sporo jest tam zdjęć, pokazane są często mapy kolorów.
    Ogólnie przy zamówieniach np. zabudowy meblowej lub stolarki meblowej, można sporo się dowiedzieć.
    Oczywiście wszelkiego typu strony internetowe z katalogami czy jakieś wizualizacje innych mieszkań, także mogą być fajną inspiracją.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Herbaty