Favore.plForumPozostałe tematy

Jak być eko?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak być eko?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Mr_Nowak 19 gru 2013, 10:32
    Bycie eko to rzeczywiście świetna sprawa. Fajnie też, że coraz więcej osób, chociażby poprzez segregacje odpadów czy też używanie ekologicznych produktów, stara się żyć zgodnie z tą ideą.


    -----
    [url=http://ekodomu.pl/37-eko-dla-domu]EkoDlaDomu - ekologiczne środki czystości[/url]
    Cytuj
  • Meggi85 31 gru 2013, 15:29
    Staram sie byc, nawet dość dużo czytałam o energii odnawialnej. Na stronie PGE dużo jest o tym, a nawet w formie bajek la najmłodszych co strasznie sposobalo się mojemu synkowi. Na stronie instagramu PGE są świetne zdjęcia i oczyszczalni wody i powietrznych systemów
    Cytuj
  • ElaW 13 sty 2014, 20:45
    Mr_Nowak napisał:Bycie eko to rzeczywiście świetna sprawa. Fajnie też, że coraz więcej osób, chociażby poprzez segregacje odpadów czy też używanie ekologicznych produktów, stara się żyć zgodnie z tą ideą.
    To prawda, cieszą posegregowane śmieci, żarówki ledowe (np od osram) w coraz większej liczbie domów, wszystkie akcje edukacyjne informujące o istocie bycia ekologicznym i dlaczego dbać o planetę.
    Cytuj
  • erykit 14 sty 2014, 10:45     (ostatnio zmieniony przez autora 28 sty 2014, 13:03, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja również uważam, że warto jest zmienić swoje oświetlenie na to z energooszczędną technologią led - żarówki takie wytrzymają znacznie dłuższy okres czasu i dzięki temu nasze rachunki za prąd są mniejsze.
    Bardzo fajnym rozwiązaniem są takie [url=http://www.poled.eu/]ledowe lampy biurkowe[/url] - niewielkie, ekologiczne i o nowoczesnym, stylowym designie. Myślę, że powinny pasować zarówno do pokoju dziecięcego jak i do nowoczesnego gabinetu.
    Sam posiadam takie rozwiązanie w swoim miejscu pracy i jestem zadowolony. Lampka fajna i nie męczy oczu przymrużenie oka
    Cytuj
  • nina_ky 15 sty 2014, 16:04
    W domu mam same żarówki elektrooszczędne, ale z tą segregacją jest ciężko, ponieważ o ile ja segregują to już moi sąsiedzi nie skrzywienie
    Cytuj
  • ElaW 20 sty 2014, 20:38     (ostatnio zmieniony przez autora 20 sty 2014, 20:40, w całości zmieniany 1 raz)
    erykit napisał:Ja również uważam, że warto jest zmienić swoje oświetlenie na to z energooszczędną technologią led - żarówki takie wytrzymają znacznie dłuższy okres czasu i dzięki temu nasze rachunki za prąd są mniejsze.
    Bardzo fajnym rozwiązaniem są takie ledowe lampy biurkowe - niewielkie, ekologiczne i o nowoczesnym, stylowym designie. Myślę, że powinny pasować zarówno do pokoju dziecięcego jak i do nowoczesnego gabinetu.
    Sam posiadam takie rozwiązanie w swoim miejscu pracy i jestem zadowolony. Lampka fajna i nie męczy oczu przymrużenie oka
    A jakie żarówki wybrałeś? I jaki model lampy bo ja się zastanawiam. W domu mam LEDy ale w żyrandolach wybrałam żarówki od osram, bo są niedrogie a wysokiej jakości uśmiech. A Ty co polecasz?
    Cytuj
  • 22 sty 2014, 13:58
    Staram się być eko. zależy mi na ekologii, dlatego między innymi stosuje Miswak, ekologiczną szczoteczkę do zębów.Jest to gałązka drzewa o nazwie arak w krajach arabskich, Indiach i Afryce znana już kilkaset lat. Taką szczoteczkę można kupić
    Cytuj
  • pistacja 29 sty 2014, 13:58     (ostatnio zmieniony przez autora 29 sty 2014, 13:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja również staram się być eko, zarówno w życiu osobistym, jak i w firmie. Nie zawsze jest to łatwe i czasami przysparza mi dodatkowych kłopotów, myślę jednak, że warto. W firmie pomaga mi doradztwo środowiskowe, w domu zaznajomieni z tematem przyjaciele i jakoś sobie radzę uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 30 sty 2014, 13:10
    Nie wiem, pistacja, z jakiego doradztwa środowiskowego w firmie korzystasz, ale jakie by ono nie było - zmień na ENVINET. Ja zmieniłąm i teraz zamiast 500 zł miesięcznie to płacę 800 zł rocznie, a poza tym informacje w serwisie nie są napisane sztywnym, urzędowym bełkotem, tylko prostym językiem, tak, że jestem w stanie zrozumieć, czego się ode mnie wymaga uśmiech
    Cytuj
  • kieta 2 cze 2015, 12:21
    Co do bycia eko to nie tylko jedzenie, ale też to co nas otacza jest ważne. Są osoby, które zmieniają zwykłe [url=http://www.erg-system.pl/produkt/h-240]pojemniki na chleb[/url] na te ekologiczne właśnie. To jest popularne i ktoś pisał o tym na forum odnośnie ekologicznych miejsc, w których można przechowywać żywność.
    Cytuj