Favore.plForumPozostałe tematy

Jak odzwyczaić się od słodyczy?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak odzwyczaić się od słodyczy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • basiaa_123 24 paź 2014, 8:25
    ja się odzwyczaiłam jedząc owoce. Mam koło blou polomarket, więc przed pracą zawsze wpadałam po jogurt i owocki. I w pracy jem to a nie zpaycham sie czekoladkami. I po jakimś czasie jak mam wybór czekolade czy jabłko to wybieram jabłko przymrużenie oka
    Cytuj
  • AngelikaSwie 29 mar 2017, 9:46
    Słuchajcie a są jakieś słodycze, które można jeść na diecie?
    Cytuj
  • sloneczko9 29 mar 2017, 13:05
    Jestem zdania,że jeśli dieta to dieta, ktora nie jst tak bardzo restrykcyjna. Życie składa się z drobnych przyjemnosci i czemu odmawiać sobie czegos słodkiego tylko dlatego,że jesteś na diecie? Rozmawiałam ostatnio z trenerką fitness ( chodze na ćwiczenia) i ta powiedziała mi, ze kosteczka czekolady dziennie czy tez nawet dwie kosteczki nie są niczym złym.

    Ważne jest tylko aby czekolada zawierala duża dawkę kakao. Jesli chodzi o mnie to kupuję najczęściej gorzką czekoladę od Wedla. Świat od razu staje się przyjemniejszy uśmiech
    Cytuj
  • nina_ky 26 kwi 2017, 13:04
    Angelika, warto robić kulki mocy. Są zdrowe i idealnie sprawdzają się na diecie.
    Cytuj
  • zataraa2 27 kwi 2017, 22:15
    nie jest to proste uśmiech ale ja mam kilka myków, teraz robię sobie odchudzanie od razu zakupiłam herbatę slim plus, bo po niej mniej mnie do słodkości ciągnie i też często zamiast kawy popijam uśmiech ważne żeby też wszystkich słodyczy pozbyć się z domu wtedy tak nie kusi
    Cytuj
  • Quku 10 maj 2017, 11:52
    A gdzie można nabyc takie herbatki jak na przykład slim plus? Sa jeszcze inne oprócz nich?
    Cytuj
  • Bonobo 14 maj 2017, 15:06
    Ja najczęściej wchodzę na ich stronke big-active.pl/produkty/slim-plus-anti-yoyo/ i tam zamawiam wielki uśmiech Bardzo fajna stronka różne herbaty w jednym miejscu i nie tylko :-)
    Cytuj
  • wera1115 14 maj 2017, 23:59
    Na mężczyzn też zadziała? Ja jakoś się trzymam, ale mąż potrzebuje pomocy przy zimowym sadełku.
    Cytuj
  • jarzebina 15 maj 2017, 13:57
    No raczej nie widzę powodu, dlaczego miałyby działać tylko na kobiety przymrużenie oka Na pewno podziałają też na męża, ale ważna jest systematyczność. No i pamiętajcie, że herbata nie zrobi całej roboty za niego. Niech dodatkowo zmieni dietę, więcej się rusza, to na pewno efekty będą uśmiech
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 17 maj 2017, 18:09
    ja za każdym razem kiedy chciałam sięgnąć po coś słodkiego to jadłam gumę do żucia i teraz bez gumy do żucia nie mogę żyć język
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum