Favore.plForumPozostałe tematy

Jak odzwyczaić się od słodyczy?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak odzwyczaić się od słodyczy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Romek61 21 maj 2017, 19:09
    no tak to ciężka sprawa tak zrezygnować z przyjemności ale ja pije herbatkę czerwona tzw Pu Erh i ona pomaga mi przyspieszyć metabolizm w połączeniu z aktywnością sportową mozna osiągnąć dobre efekty.
    Cytuj
  • mieloneq 22 maj 2017, 9:07
    Również uważam, że sprawa jest trudna. Niemniej, podobno nie ma rzeczy niemożliwych.
    Cytuj
  • macibor 23 maj 2017, 15:09
    Moim zdaniem jeśli się czegoś chce to można do tego dojść. Tak samo jest ze słodyczami!
    Cytuj
  • akira92 24 maj 2017, 12:20
    cieżka sprawaprzymrużenie oka ja bym nie mogła bez nich żyć
    Cytuj
  • ZoHaHa 30 maj 2017, 7:58
    Oooo... brzmi jak coś dla mnie... Gdzie znajdę te herbaty?
    Cytuj
  • Bonobo 31 maj 2017, 21:26
    To którą mam kupić tą herbatkę, bo przyznam że z tym podjadaniem słodyczy to mam problem?
    Cytuj
  • Margaret123 4 cze 2017, 23:51
    Jak masz problemy z podjadaniem, to polecam Big-Active Slim Plus Anti YoYo hamującą apetyt... też miałam problem z podjadaniem, ale już nie mam przymrużenie oka
    Cytuj
  • franekmoka 5 cze 2017, 22:28
    warto jest zamienić słodycze na owoce, które równiez dostarczaja cukrów, ale sa to zdrowe cukry. wszystko leży w naszej psychice i potrzeba czasu zeby to zmienic
    Cytuj
  • kratos 9 cze 2017, 10:16
    stopniowo, jeżeli odstawimy zbyt gwałtownie to jak przy każdym nałogu pojawi się głód. na początek zamiast 2 łyżeczek cukru do herbaty 1, albo 2 ale mniejsze, albo przesiadka na ksylitol który jest zdrowszy
    Cytuj
  • OE_Big-Active 15 cze 2017, 23:21
    Bonobo napisał:To którą mam kupić tą herbatkę, bo przyznam że z tym podjadaniem słodyczy to mam problem?
    Bonobo, na początek, na ograniczenie apetytu na słodycze, polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, która ogranicza wchłanianie węglowodanów z posiłków, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

    Pozdrawiam,
    Online Ekspert Big-Active
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum