Favore.plForumPozostałe tematy

Jak odzwyczaić się od słodyczy?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak odzwyczaić się od słodyczy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  2 3 4 5 6 7 z 7
  • banato 7 sty 2018, 10:52
    Ja tam z silną wolą przetrwałem miesiąc bez słodyczy po prostu nie jadłem i nie piłem cukru przymrużenie oka Silna wola przede wszystkim! przymrużenie oka
    Cytuj
  • tartinka 16 sty 2018, 11:09
    nie każdy ma taką silna wolę, fajne efekty daje picie błonnika colon slim, bo on zawiera składniki zmniejszające apetyt na cukier, jak się nie je cukru to też automatycznie ię zmiejsza apetyt, bo cukier go napędza
    Cytuj
  • tomaszko4 16 sty 2018, 13:01
    na mnie najlepiej w tej kwestii zadziałał namiar obowiązków. A dokładniej miałem taki czas, kiedy jadłem tylko o określonych porach, bo w innym czasie miałem jakieś zajęcia. I w sumie nie miałem nawet chwili pomyśleć o tym, że mam ochotę na coś słodkiego. A po kilku takich tygodniach już w ogóle nie miałem ochoty na słodkie, zwłaszcza niezdrowe, kupne. Wystarczyły mi owoce - świeże i suszone, orzechy i przede wszystkim regularne jedzenie. uśmiech
    Cytuj
  • weronikamars 18 sty 2018, 8:05
    Może spróbuj jeść więcej kaszy lub płatków owsianych, one zapychają więc może nie będzie Ci się już chciało dojadać. Może powinnaś się też czymś zająć i wtedy zapomnisz o głodzie?
    Cytuj
  • tartinka 22 lut 2018, 12:06
    błonnik dziala zapychająco na żolądek, mniej chce się jeść bo ma się uczucie sytosci, często podjadanie to tylko nawyk, wcale nie jestemy głodni a jemy
    Cytuj
  • super_Majka 23 lut 2018, 15:57
    Trzeba stosować zamienniki. Jeść dużo owoców lub jakieś mniej kaloryczne przekąski. To chyba jedyny sposób. Trzeba mieć silną psychikę. Wytrwanie jest trudne ale nie jest niemożliwe. Potem apetyt na słodycze nie jest już aż taki duży.
    Cytuj
  • Ecia 26 maj 2018, 15:14
    Podobno najgorzej wytrzymać pierwsze 2 tygodnie... Mi osobiście pomaga po prostu zmiana mylenia... Kiedy zachce mi się czegoś słodkiego, myślę po prostu "ale po co mi to"
    Cytuj
  • karmelcia 11 lip 2018, 14:24
    zamienić je na coś zdrowszego i pić dużo wody, ja się od synka zaraziłam jedzeniem tubek z musem uśmiech kupuję hurtowe ilości tych z kubusia, pyszne są, traktuję je jak zdrową przekąskę w ciągu dnia i często zastępują ochotę na coś słodkiego
    Cytuj
  • nowa_kamila 11 kwi 2024, 12:23
    Wiele interesujących treści znajdziecie zaglądając na stronę https://grantsocialmedia.pl/dieta-personalizowana-indywidualne-podejscie-do-zdrowego-stylu-zycia/
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
Pozostałe tematy - dyskusje na forum