Favore.plForumPozostałe tematy

Jak pozbyć się szczurów z piwnicy???, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak pozbyć się szczurów z piwnicy???

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3  
  • henio76 29 lip 2010, 15:01
    Co do psów to mogą działać odstraszająco, ale należy uważać, żeby ich nie jadły. Straciłem psa kiedyś w taki sposób, bo po prostu się zatruł szczurem.
    Co do trutek, to trzeba to robić z dużym sprytem - często zmieniać miejsce sypania i rodzaj karmy, bo jak tylko skojarzą śmierć jednego z jedzeniem to reszta już go nie tknie...
    Cytuj
  • mania1592 7 mar 2012, 9:09     (ostatnio zmieniony przez autora 7 mar 2012, 9:11, w całości zmieniany 1 raz)
    ja mam dobry sposób kup makrelę i w nią nakłaść trudki u mnie też były i podziałało wielki uśmiech
    mój pies tez nie żyje przez szczura wykończył się w 3 tygodnie o paru kurach juz nie wspomne płacz
    Cytuj
  • 6 kwi 2012, 15:38
    Mój dziadek opowiadał mi kiedyś jak mieli plage szczurów na dzielnicy i nic nie działało. Pewien stary Lwowiak założył się o flaszkę, że pozbędzie się wszystkich szczurów w jeden dzień. Złapał jednego szczura, oblał benzyną i podpalił. Szczur biegał jak żywa pochodnia i piszczał jak szalony. W tym samym czasie setki szczurów zaczęły wybiegać ze swoich kryjówek i spieprzać jakby goniło ich stado wygłodniałych kotów. Wszystkie szczury zniknęły i nie pojawiły się przez kilka lat. Podobno podpalony szczur ostrzegł reszte przed niebezpieczeństwem głosem oraz zapachem, który szczury wyczuwały jeszcze przez wiele lat. Metoda mało humanitarna, ale skuteczna. Jakby ktoś rozlioczył za mnie pit 36l, to może bym się zdecydował język nie no żart
    Cytuj
  • marek100 10 kwi 2012, 13:50
    to dowod na to jak inteligentne sa szczury i jak wielkie zdolnosci przetrwania maja...
    Cytuj
  • pipi_ 8 maj 2012, 14:03
    Az sie zarejestrowalam zeby napisac Wam, ze jestem w szoku ile jest w Was strachu i podlosci. Ktos pisze, podpalili szczura, o trutce samodzielce. . . . . dlaczego????? po co?????
    Mieszkam od 8 lat na wsi. Mam psy, koty i . ....szczury. Nikt nie wchodzi sobie w droge. Nigdy w zyciu nie przyszloby mi do glowy zeby zabijac szczura. One sa tak madre, ze nie ida do mieszkania i trzymaja sie od domu w bezpiecznej odleglosci. Umiejscowily sie pod kojcem dla psow i widze jak podbieraja chrupki z misek. Jak psy nie zjedza, to one wchodza do miski, biora chrupka w pyszczek i niosa do norki. Przez tyle lat niczego nam nie zniszczyly i nigdy nic sie nie stalo. Jedyny klopot to śmieci. Musze na biezaco likwidowac, bo inaczej worek jest porwany. Nic a nic mi nie przeszkadzają.
    Opamietajcie sie i pomyslcie, ze szczur byl zawsze i bedzie. Jesli nikt go nie gnebi, potrafi trzymac sie z daleka. Dajcie im spokoj język
    Cytuj
  • hyccu 16 wrz 2014, 2:43
    Co do szczurów w piwnicy polecam środki firmy vigonez.com są naprawdę dobre. Sam miałem szczury w piwnicy i po użyciu produktu tej firmy wreszcie je wytępiłem. Mogę je serdecznie polecić
    Cytuj
  • Tumarylla 23 lis 2014, 23:14
    Szczury mnie zbrzydzają okrutnie i nie chcę mieszkać z nimi w bezpośrednim sąsiedztwie. Gdyby urzędowały w mojej piwnicy, niestety wytoczyłabym wszystkie działa w obronie mojego terytorium.
    Cytuj
  • TresSolei 9 gru 2015, 8:24
    Czytałem, że szczury mogą pogryźć śpiące dzieci w nocy. To straszne szkodniki. Jak pojawiły się u mnie w piwnicy to nie zastanawiałem się ani chwili, bo myśl o tym, że mogłyby się przedostać do domu mnie przeraziła. Od razu wezwałem specjalistów z firmy z Warszawy i w kilka godzin „pozbyli się” całego problemu.
    Cytuj
  • Obmar 21 lut 2016, 16:13
    A jaka to firma, która zajęła się skutecznym usunięciem szkodników?
    Cytuj
  • Andrzej556 1 mar 2016, 8:22
    Szczury to prawdziwa plaga w domu, szczególnie zimą. Ostatni miesiąc walczyłem z tymi szkodnikami w swojej spiżarni i miałem już serdecznie dość. Wszelkie trutki, spraje i inne specyfiki nie pomagały. W końcu skorzystałem z usług firmy Prusator, która szybko przeprowadziła deratyzację. Od dwóch tygodni żaden gryzoń się nie pokazał. W końcu spokój uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum