Favore.plForumPozostałe tematy

Jak pozbyć się szczurów z piwnicy???, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak pozbyć się szczurów z piwnicy???

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3
  • hasanna 23 lip 2016, 11:07
    Najlepiej chyba zatrudnić jakąś firmę, która zajmuje się odszczurzaniem, ja sama w życiu nie podjęłabym się takiego zadania.
    Cytuj
  • sonique321 25 sie 2016, 14:38
    Dobre trutki. Szczury są straszne...
    Cytuj
  • Astar212 24 wrz 2016, 19:41
    Są od tego wyspecjalizowane firmy i chyba to będzie najlepsza opcja...
    Cytuj
  • goracykubek 21 gru 2016, 10:16
    To już chyba taniej wyjdzie wpuścić tam kota.
    Cytuj
  • Korra 23 gru 2016, 18:39
    Złap dziekiego kota. I tam wpuść uśmiech Darmowa metoda
    Cytuj
  • Sebol26 6 paź 2018, 11:25
    Nie ma nic lepszego jak trutka. Kupowałem wcześniej takie większe pułapki na szczury, ale to nie zdało egzaminu. W końcu kupiłem trutkę muribrom w saszetkach rozrzuciłem w garażu oraz w piwnicy i to podziałało.
    Cytuj
  • olaa6 30 paź 2019, 13:01
    goracykubek napisał:To już chyba taniej wyjdzie wpuścić tam kota.
    Tak by się wydawało, ale u mnie koty nie dały rady, za leniwe są chyba przymrużenie oka Bawiłam się różnymi pułapkami, środkami chemicznymi, ale szczury wracały... Teraz koleżanka mi poleciła chyba Protect Home? Podobno zabija i zwiadowcę, i resztę szczurów. Zwiadowca sprawdza jedzenie jako pierwszy, jeżeli reszta szkodników zwietrzy, że choruje i jest z nim coś nie tak, to nie zje trutki. W tej paście trucizna podobno ma ukryte działanie na początku, więc szczury się nabierają, że wszystko jest w porządku
    Cytuj
  • la-Vivva 28 lis 2019, 16:44
    olaa6 napisał:
    goracykubek napisał:To już chyba taniej wyjdzie wpuścić tam kota.
    Tak by się wydawało, ale u mnie koty nie dały rady, za leniwe są chyba przymrużenie oka Bawiłam się różnymi pułapkami, środkami chemicznymi, ale szczury wracały... Teraz koleżanka mi poleciła chyba Protect Home? Podobno zabija i zwiadowcę, i resztę szczurów. Zwiadowca sprawdza jedzenie jako pierwszy, jeżeli reszta szkodników zwietrzy, że choruje i jest z nim coś nie tak, to nie zje trutki. W tej paście trucizna podobno ma ukryte działanie na początku, więc szczury się nabierają, że wszystko jest w porządku
    Mam tak samo. Używałam jakiegoś urządzenia, które miało odstraszać szczury dźwiękiem, ale nie widziałam efektów. Później jakaś trutka, niby mniej było problemów, ale nie do końca. I jakoś trafiłam na Rodicum Extra - po jakimś czasie już nie widziałam szczurów. A koty... ech... szkoda gadać język
    Cytuj
  • Martusz 28 lis 2019, 16:53
    Ja mam psa w domu, czasem łapał szczura, ale nie umniejszało to problemu - nadal się panoszyły. Kupiłem ten protect home, bo mi kolega polecił i za jakiś czas już nie widziałem zniszczeń. Także również polecam.

    Astar212 napisał:Są od tego wyspecjalizowane firmy i chyba to będzie najlepsza opcja...
    Firmy trzeba szczegółowo sprawdzać, dużo z tym roboty. Jednak deratyzacja dobrą trutką zajmuje chyba trochę mniej czasu.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum