Favore.plForumPozostałe tematy

Jak radzic sobie dorastającymi zbuntowanymi dziećmi?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak radzic sobie dorastającymi zbuntowanymi dziećmi?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • hipcio 7 wrz 2014, 10:24
    Żona jak żona - z nią jeszcze rozmawiają jako tako, a mnie traktują jako osobę która daje nakazy i zakazy lub jako chodzący portfel. Może wynika to z tego, że dużo pracuję i nie poświęcam im zbyt dużej ilości czasu, a może po prostu nie potrafię z nimi rozmawiać. Jak wy sobie radzicie?
    Cytuj
  • Meggi85 12 wrz 2014, 9:30
    U mnie niestety rola ojca jest podobna. Ale zmienilo się trochę jak zaczal w wolnym czasie poświęcać go dziecku. Może i Ty sprobuj zanależć coś co prawilo by im przyjemność i troche pokazało im ojca od innej strony. Nie wiem w jakim są wieku, ale u mnie to 10 lat i bywa ciężko z ciągłym "po co" , "nie" , "czemu ja". Ale powoli do przodu przymrużenie oka
    Cytuj
  • sloneczko9 28 wrz 2014, 18:52
    Praca pracą ale cały czas nie możesz pracować. Powinieneś znaleźć codziennie przynajmniej odrobinę czasu dla swoich dzieci tak aby z nimi porozmawiać , może pomóc w lekcjach. Powinieneś odnowić więź. Nigdy nie jest na to za późno. Warto byłoby zainteresować się coachingiem dla ojców. Jest on aktualnie prowadzony tutaj w Warszawie:
    http://www.sensity.pl/rozwoj-osobisty-szkolenia-i-warsztaty-w-warszawie-sensity-pl/coaching-dla-ojcow/
    Bardzo dobre rozwiązanie ponieważ co dwie głowy to nie jedna. Specjalista powinien podpowiedzieć Ci jakie powinny być najlepsze metody wychowawcze, jak postępować z dzieciakami w okresie dorastania.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum