Favore.plForumPozostałe tematy

Jak usunąć plamę z...

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak usunąć plamę z...

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Sissi87 27 paź 2010, 19:08
    Bardzo liczę na porady doświadczonych gospodyń domowych, gdyż właśnie odkryłam dwie paskudne tłuste plamiska na obrusie, który pożyczyłam od mamy. Obrus już uprany, czyli plamy nie są świeże. Pomóżcie pliiis!
    Cytuj
  • KoKoszka 27 paź 2010, 19:57
    A próbowałaś vanishem? W Lidlu też można kupić dobry odplamiacz z serii W5. Można namoczyć przed praniem dając odplamiacz prosto na plamy, a potem myk do pralki.
    Cytuj
  • D3niCle0 27 paź 2010, 21:15
    Ja tłuste plamy zawsze traktuje płynem do naczyń. Świetnie schodzi. Tylko najlepiej od razu, na świeżo to zaprać.
    Cytuj
  • Sissi87 27 paź 2010, 23:57
    Nie mogłam od razu, bo je dopiero teraz zauważyłam, po upraniu! Ale płyn do naczyń faktycznie daje radęuśmiech Kto by pomyślał, taki prosty sposób. Wielkie dziękiuśmiech
    Cytuj
  • Blueberry28 28 paź 2010, 7:38
    A wiecie jak wywabić plamy z rdzy? Powiesiłam swoją ulubioną bluskę na kaloryferze, bo chciałam szybko wysuszyćskrzywienie I ma teraz cały przód usiany plamkami z rdzysmutny Wiem, że słyszałam o jakimś sposobie na takei plamy, ale nie moge sobie przypomnieć co się z tym robiło... wydaje mi się, że to była chyba cytryna...? Błagam pomóżcie!
    Cytuj
  • KoKoszka 28 paź 2010, 9:11
    Ja usuwałam rdzę sokiem z cytryny, ale gorącym. Tylko trzeba uważać, bo niektóre tkaniny nie zniosą dobrze kwaśnego soku.
    Cytuj
  • casia1980 28 paź 2010, 9:27
    W zeszłym tygodniu walczyłam z kserokopiarką w pracy, bo sie wiecznie zacina dziadostwoskrzywienie I efekt tego taki, że na nowej bluzce mam plamy z tonera. Wiecie jak to wywabić? Mam nadzieje, że się da ja uratować, bo dosłownie kupiłam parę dni wcześniej:/
    Cytuj
  • KoKoszka 28 paź 2010, 12:13
    Udało mi się kiedyś sprać taką plamę z tuszu na męża koszuli, ale nie było łatwo! Trzeba prać wielokrotnie w zimnej wodzie z mydlinami. Koniecznie tylko w zimnej, bo ciepła utrwali plamy!!! Ja chyba z pięć razy prałam. A na przyszłoć radzę nie zakładać najlepszej bluzki do naprawiania kseroprzymrużenie oka Powodzenia z tą plamą.
    Cytuj
  • casia1980 28 paź 2010, 13:18
    No akurat miałam tę bluzeczkę na sobie gdy trzeba było zakasać rękawy, a nie biorę zmiennych ciuchów do pracyprzymrużenie oka Dzieki za porady.
    Cytuj
  • latynowska8 28 paź 2010, 13:51
    Ja jestem doświadczoną gospodynią, a mam taką plamę, która mi spędza sen z powiek dosłownieskrzywienie
    dostałam kiedyś taki piękny pled, hiszpański, chyba jest z akrylu, ale ma taki aksamitny wygląduśmiech W pięknym, jasnym beżu w dwóch odcieniach, po prostu cudo! I pech chciał, że kiedyś nocowali u nas goście przez tydzień, położyli ten koc pod samym parapetem, a my bylismy wtedy przed wymiana okien. I spod tego okna jakaś czarna pleśń zrobiła straszne plamy na tym pledziesmutny Pralam go już od tego czasu kilka razy, używalam odplamiaczy, ale plamy tylko troche zbladłysmutny Okropnie mi szkoda tego koca, ale pewnie już nic nie da się zrobić... a może jednak?przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum