Favore.plForumPozostałe tematy

Jaką biżuterię nosicie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką biżuterię nosicie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • 7 lut 2013, 12:47
    Hej! jaką nosicie najchętniej biżuterię?
    Ja najbardziej lubie kolczyki,za bransoletkami nie przepadam,bo mam bardzo chude rece i jak zakladam jakas,zawsze mam wrazenie ze cos mi przeszkadza uśmiech
    Jaką biżuterię wy lubicie?

    Cytuj
  • hasanna 10 lut 2013, 13:17     (ostatnio zmieniony przez autora 10 lut 2013, 13:17, w całości zmieniany 1 raz)
    ja najczęściej noszę naszyjniki, bo kolczyki przeszkadzają mi, wkręcają się we włosy, ostatnio kupiłam sobie taki śliczny naszyjnik z wyprzedaży i nie mogę się od niego oderwać, noszę go do wszystkiego..nawet jeśli nie za bardzo pasuje wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 11 lut 2013, 11:45     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 11:47, w całości zmieniany 1 raz)
    Lubię biżuterię skromną i delikatną, na co dzień noszę tylko pierścionek i skromne kolczyki, czasem jednak lubię zaszaleć i wkładam wtedy duże, kolorowe kolczyki :-) Wisiorków i naszyjników raczej nie zakładam, no chyba, że na jakąś szczególną okazję uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 14:22     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 14:23, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja też generalnie lubię skromną i delikatną biżuterię, ale mam też takie momenty, kiedy lubię postawić na coś nieco bardziej rzucającego się w oczy, więc wszystko zależy po prostu od mojego nastroju uśmiech
    Cytuj
  • karina29 13 lut 2013, 20:48
    ja kocham zegarki i wisiory, a ostatnio znalazłam info o nowym trendzie na tzw. czarne złoto
    Cytuj
  • jarzynka 21 lut 2013, 8:48
    ja zdecydowanie preferuję srebrną uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 21 lut 2013, 11:50
    Biżuterię kolorową, raczej nie srebrną. Ostatnio namiętnie kupuje również ręcznie robioną biżuterię taką jak Szczególnie podoba mi się taka drewniana. Złota nie noszę.
    Cytuj
  • zylek 28 maj 2015, 10:59
    Drewniana może nie tyle jest na topie, co znakomicie pasuje do wielu stylizacji, przy czym wiadomo - wiele zależy od tego co lubicie nosić, jakie stylizacje wybieracie. U mnie to się super sprawdza.
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 8 paź 2015, 11:45
    to zależy od nastroju i stylizacji.
    Cytuj
  • june45 9 paź 2015, 14:13
    To prawda. Ale u mnie króluje srebro uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: ubrania dla dzieci