Favore.plForumPozostałe tematy

Jaka jest spokojna dzielnica we Wrocławiu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka jest spokojna dzielnica we Wrocławiu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • tyrion 20 sty 2015, 13:24
    Moi rodzice chcieliby sprzedać dotychczasowe mieszkanie i przenieść się do Wrocławia, gdzie mama mieszkała za młodu. Tyle, że teraz to się tam pewnie sporo pozmieniało, a wolałbym, żeby nie kupili mieszkania w podejrzanej okolicy. To już starsi ludzie i potrzebują raczej spokoju. Możecie polecić jakąś spokojną dzielnicę?
    Cytuj
  • sloneczko9 20 sty 2015, 14:16
    tyrion napisał:Moi rodzice chcieliby sprzedać dotychczasowe mieszkanie i przenieść się do Wrocławia, gdzie mama mieszkała za młodu. Tyle, że teraz to się tam pewnie sporo pozmieniało, a wolałbym, żeby nie kupili mieszkania w podejrzanej okolicy. To już starsi ludzie i potrzebują raczej spokoju. Możecie polecić jakąś spokojną dzielnicę?
    Proponuję Brzozowe Zacisze:
    http://targimieszkaniowe.net/wroclaw-i-okolice/rynek-pierwotny/oferty/domdeveloper-wroclaw-sp-z-oo/brzozowe-zacisze-wroclaw-fabryczna/
    Tutaj masz szczegóły inwestycji. Jest to nowe, ładne osiedle. Zostało wybudowane w 2014 ale widzę,że są tam jeszcze pojedyncze mieszkania na sprzedaż. Standard bardzo dobry, ceny jak na Wrocław ok ( 4800 za m2).
    Myślę,że rodzicom powinno się tam podobać.
    Cytuj
  • szarlottka 4 lut 2015, 17:34
    Najspokojniej jest chyba na Słonecznym Ołtaszynie. Byłam tam niedawno oglądać mieszkania i bardzo mi się podobało. Okolica jest cicha i jest sporo miejsc do spacerowania. Poza tym w tym roku ma tam powstać słoneczny park z placem zabaw uśmiech
    Cytuj
  • zylek 27 sie 2015, 8:04
    Ja tam radzę szukać po konkretnych nieruchomościach.
    Czyli tam gdzie wolne i dostępne cenowo. Bo każdy może chcieć mieszkać w optymalnych miejscach, ale co z tego, jeśli nas na takie lokalizacje po prostu nie stać?
    Cytuj
  • lorien27 31 sie 2015, 18:27
    Krzyki, o dziwo, są spokojne i zielone uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum