Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki ekspres do kawy do biura?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki ekspres do kawy do biura?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 z 5  
  • michal299 20 cze 2012, 10:02
    Najlepiej ciśnieniowy. Ekspresy ciśnieniowe wtaczają wodę pod ciśnieniem np. 15 bar. W związku, z czym kawa jest aromatyczna i najzdrowsza. W sprzedaży są przeróżne modele.Począwszy od tych na kapsułki bądź saszetki, na kawę mieloną lub z młynkiem na kawę w ziarnach. Osobiście polecam te ostatnie, ale wybór zależny jest od upodobań. W biourze najlepiej wybrać wariant który jest ekonomiczny i będzie odpowiadał ogółowi uśmiech
    Cytuj
  • fas24 12 lip 2012, 15:56
    Zgadzam się, najlepiej kupić w miarę tani ekspres. Tzn. nie mówię, że należy wybierać najtańsze ekspresy do kawy ciśnieniowe, ale nie warto szaleć z ceną. Wiadomo, że te droższe parzą najlepsza kawę, ale jeżeli to jest ekspres do biura to taki w przedziale 800- 1000 zł spokojnie wystarczy. Chyba że to duże biuro? Wtedy warto kupić taki z większym pojemnikiem. Zwracaj też uwagę na to czy kawa nie zapycha dyszy, bo to jedna z częstszych przyczyn awarii sprzętu.
    Cytuj
  • aniechto 30 lip 2012, 14:32
    Myślę o zakupie ekspresu ale jestem przed budową kuchni w biurze która będzie robiona na wymiar i myślałem aby kupić ekspres do zabudowy. Są dosyć drogie ale nie wiem czy ze względu na to że są pod zabudowę czy faktycznie funkcje w jakie są wyposażone świadczą o cenie. Nie znam się na ekspresach i nie wiem czy nie lepiej kupić normalnego ekspresu i nie przepłacać za estetykę.
    Cytuj
  • Costa_DelSol 1 sie 2012, 16:08
    toster napisał:Ekspres ciśnieniowy - działa na zasadzie metody ciśnieniowej, dzięki której można zrobić espresso. Zaparzona w nim kawa zawiera mniej kofeiny.
    Haha co za bzdurka uśmiech Zawiera kofeiny dokładnie tyle samo co robiona inaczej, ilość kofeiny zależy od ziarna - arabika ma 50% mniej kofeiny niż robusta.
    Cytuj
  • Spidi4 16 kwi 2014, 19:09
    Według mnie oprócz robienia kawy ten ekpspres powinien tez jakos wyglądać. Uważam że taki pasuje idealnie do biura Ekspres DE LONGHI Nespresso Citiz EN 166.B , wiadomo że podstawa to łatwa obsługa tak żeby każdy mógł z niego korzystać ale też smaczna kawa.
    Cytuj
  • Gonteczek 19 kwi 2014, 11:08
    Ja naszczęście pracuje w domu więc w sumie ekspresy do kawy nie są mi potrzebne.
    Cytuj
  • szarlottka 1 maj 2014, 6:42
    Ja również pracuję w domu ale lubię prawdziwe espresso i chcę kupić zaparzacz by móc delektować się tą kawkąprzymrużenie oka Kiedyś chciałam mieć ekspres ciśnieniowy ale ceny zwaliły mnie z nóg, poza tym to urządzenie jest dla mnie zbyt skomplikowane.
    Cytuj
  • nina_ky 5 maj 2014, 22:55
    Jak dla mnie ekspres w pracy to podstawa, szczególnie jeśli firma liczy sobie wielu pracowników. Co prawda nie musi być to ekspres z górnej półki, ale nie warto też kupować byle czego, bo przy takiej intensywności korzystanie szybko może nadawać się do wyrzucenia.
    Cytuj
  • biokin 15 cze 2014, 22:13
    My w pracy mamy taki: [url]http://www.conrad.pl/Ekspres-do-kawy-Melitta-100801-wh,-Bia%C5%82y,-850-W,-Pojemno%C5%9B%C4%87-dzbanka%3d12,-Wy%C5%9Bwietlacz,-Funkcja-timera,-Funkcja-utrzymania-ciep%C5%82a.htm?websale8=conrad&pi=818467&ci=SHOP_AREA_40364_0601147 [/url] i jest wystarczający jak na potrzeby kilku pracowników.
    Cytuj
  • goplaneczka 16 cze 2014, 20:08
    [url=http://...]link http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-ekspres-do-kawy/362/[/url]- tu jest fajny poradnik w tym temacie, ja też polecam ciśnieniowy i broń boże nie na kapsułki, w nich są żenujące ilości kawy.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum