Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki ekspres do kawy do biura?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki ekspres do kawy do biura?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 z 5  
  • martinus22 15 gru 2015, 20:15
    Fajny ten krups tylko pewnie trzeba trochę za niego zapłacić. My mamy też u siebie w biurze, ale inny model. Z tego co kojarzę to chyba ea9010 jakoś tak. W każdym razie ma opcję automatycznego spieniana mleko. No i łatwy do ogarnięcia jest, wszystko jednym guzikiem się robi wielki uśmiech
    Cytuj
  • Mirka85 10 lip 2016, 19:02
    Z tego co się orientuję to bardzo ciekawe i solidnie wykonane przelewowe ekspresy do kawy produkuje holenderska firma Moccamaster. Te ekspresy maja aż 5 lat gwarancji, co oznacza, że są dobrze wykonane.Moim zdaniem taki ekspres doskonale sprawdzi się jako doskonale w każdym biurze gdzie przygotowuje się dużo kawy. Jednorazowo mozna w nim zaparzyc aż Ekspresy są niewielkie i mają różne warianty l !o Te ekspresy sa dostępne w sklepie http://www.konesso.pl/pol_m_Ekspresy-i-akcesoria_Ekspresy-do-kawy_Moccamaster-1840.html . Ja u nich kupiłam podobny ekspres.
    Cytuj
  • Jahsiu 15 lip 2016, 22:45
    tylko nie z media ekspert. Ja swój zamawiałem na allegro
    Cytuj
  • macibor 23 maj 2017, 15:09
    Ja myślę, że jak wydasz 2 tysiące złotych to już można mówić o porządnym ekspresie.
    Cytuj
  • akira92 24 maj 2017, 12:21
    a który sklep ma najkorzystniejsze ceny ? z tych wszystkich?
    Cytuj
  • elokomp 25 maj 2017, 17:59
    Moim zdaniem tysiak wystarczy. Jeśli chodzi o zwyklą kawę oczywiście.
    Cytuj
  • UllKa 25 lip 2017, 16:43
    Dokładnie.
    Cytuj
  • xaramm5 27 wrz 2017, 9:31     (ostatnio zmieniony przez autora 29 wrz 2017, 14:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Chyba ciśnieniowy będzie najbardziej odpowiedni do biura - jest bardziej funkcjonalny od przelewowego, no i kawa jest smaczniejsza. Dobre opinie mają ekspresy Saeco, choćby ten https://www.morele.net/ekspres-cisnieniowy-saeco-incanto-deluxe-hd8921-09-1176559/ ale też DeLonghi i Krups.
    Cytuj
  • helenaa91 27 wrz 2017, 9:35
    Do biura warto też rozważyć ekspres do zabudowy - sporo kosztuje, ale ma zdecydowanie najwięcej funkcji i jest najbardziej wydajny.
    Cytuj
  • Ecia 30 paź 2017, 19:28
    My w domu mamy saeco lirica, podobno mój mąż taki sam ma w pracy..
    I szczerze, jest super i fajnie się sprawdza...
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum