Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki odkurzacz bezprzewodowy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

Jaki odkurzacz bezprzewodowy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
 • Meggi85 24 kwi 2019, 6:56
  Szukam dobrego odkurzacza bezprzewodowego i bezworkowego. Mam w domu zwierzęta więc najlepiej taki który poradzi sobie z sierścią i pyłkami, ale jednocześnie będzie poręczny i lekki. Macie sprawdzone sprzęty, które możecie polecić?
  Cytuj
 • Petrova 27 kwi 2019, 21:39
  Na Electrolux popatrz, mają fajne pionowe odkurzacze, które dostosowują moc do potrzeb, a są przy tym poręczne i ergonomiczne. My mamy Pure F9 i jestem bardzo z niego zadowolona.
  Cytuj
 • Meggi85 28 kwi 2019, 20:22
  Nie wiem czy dobrze kojarze, ale chyba nawet oglądałam go w sklepie. To ten który ma diody LED wbudowanych w ssawkę? Pracownik mówił mi, że cały dom jestem w stanie wysprzątać na jednym ładowaniu. Faktycznie tak to wygląda?
  Cytuj
 • MartynKa79 30 kwi 2019, 23:28
  Podłączam się pod pytanie, bo mąż mnie namawia na niego. wielki uśmiech
  Cytuj
 • Lilka32 16 maj 2019, 19:24
  Też mam odkurzacz Electroluxa ale model Ergorapido Allergy, pionowy, bezprzewodowy, przystosowany dla alergików, super się nim sprząta.
  Cytuj
 • Ogryzka 23 maj 2019, 7:37
  Meggi85 napisał:Nie wiem czy dobrze kojarze, ale chyba nawet oglądałam go w sklepie. To ten który ma diody LED wbudowanych w ssawkę? Pracownik mówił mi, że cały dom jestem w stanie wysprzątać na jednym ładowaniu. Faktycznie tak to wygląda?
  Ja mam tego Electroluxa Pure F9 , tutaj możesz sobie go zobaczyć https://www.electrolux.pl/puref9 . Faktycznie ma podświetlenie i na dużo powierzchni wystarcza na posprzątanie.
  Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum