Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki odkurzacz bezprzewodowy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki odkurzacz bezprzewodowy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Meggi85 24 kwi 2019, 6:56
    Szukam dobrego odkurzacza bezprzewodowego i bezworkowego. Mam w domu zwierzęta więc najlepiej taki który poradzi sobie z sierścią i pyłkami, ale jednocześnie będzie poręczny i lekki. Macie sprawdzone sprzęty, które możecie polecić?
    Cytuj
  • Petrova 27 kwi 2019, 21:39
    Na Electrolux popatrz, mają fajne pionowe odkurzacze, które dostosowują moc do potrzeb, a są przy tym poręczne i ergonomiczne. My mamy Pure F9 i jestem bardzo z niego zadowolona.
    Cytuj
  • Meggi85 28 kwi 2019, 20:22
    Nie wiem czy dobrze kojarze, ale chyba nawet oglądałam go w sklepie. To ten który ma diody LED wbudowanych w ssawkę? Pracownik mówił mi, że cały dom jestem w stanie wysprzątać na jednym ładowaniu. Faktycznie tak to wygląda?
    Cytuj
  • MartynKa79 30 kwi 2019, 23:28
    Podłączam się pod pytanie, bo mąż mnie namawia na niego. wielki uśmiech
    Cytuj
  • Lilka32 16 maj 2019, 19:24
    Też mam odkurzacz Electroluxa ale model Ergorapido Allergy, pionowy, bezprzewodowy, przystosowany dla alergików, super się nim sprząta.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 cze 2019, 15:35
    No gernialnie ten Pure F9 wygląda i widzę, ze chyba na testach tez nieźle wychodzi. Wystarcza na spokojnie żeby posprzątać 180m2 co idealnie by się do mnie sprawdzilo do domu. Heh może i mój maż zaczalby sprzątać jak ten facet https://www.youtube.com/watch?v=keg6PY1MNtw
    Cytuj
  • MartynKa79 24 cze 2019, 15:50
    Zdecydowaliśmy się finalnie na Pure C9. Zaskoczona byłam jak dokładnie zbiera i jaki jest cichy. uśmiech
    Cytuj
  • Uncia 24 sie 2019, 20:44
    A ten nowy Pure i9, ktoś ma? Podoba mi się jego kształt, podobno lepiej zbiera niż taki okrągły, ciekawa jestem opinii bo zastanawiam się nad kupnem.
    Cytuj
  • Lilka32 28 wrz 2019, 21:48
    Mojej mamie kupiliśmy ten nowy Electrouxa Pure i9, bardzo fajny, szczególnie, że może ją odciążyć z obowiązku. Sprząta dokładnie, radzi sobie z sierścią (mama ma kota), skanowanie przestrzeni i omijanie przeszkód również dobrze mu wychodzi.
    Cytuj
  • Ogryzka 2 paź 2019, 8:07
    Dziewczyny a czy mozecie mi powiedziec czym sie rozni ten nowy model od mojego pure F9 ?
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum