Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki odkurzacz bezprzewodowy?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki odkurzacz bezprzewodowy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Uncia 28 paź 2019, 19:14
    W sumie zdecydowałam się na zakup odkurzacza Pure Q9 również bezprzewodowy, ale ma też fajną szczotkę do sprzątania kanapy.
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 14:00
    A radzi sobie z sierścią, mam psa więc muszę mieć mocny odkurzacz język
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 17:55
    Świetnie radzi sobie z sierścią, dobrze zbiera kurz, bateria długo trzyma, ja posprzątam całe mieszkanie.
    Cytuj
  • grzyb_h 1 lut 2020, 6:51
    Przez okres mojego małżeństwa wymieniałem odkurzacz jedynie 2 razy i robię to tylko wtedy kiedy muszę. Niestety mój wyzionął ducha, ale wzieliśmy własnie ten Electrolux. Pure Q9
    Cytuj
  • Martyna29 1 lut 2020, 21:46
    grzyb_h napisał:Przez okres mojego małżeństwa wymieniałem odkurzacz jedynie 2 razy i robię to tylko wtedy kiedy muszę. Niestety mój wyzionął ducha, ale wzieliśmy własnie ten Electrolux. Pure Q9
    I zadowolony jesteś? Dobrego sprzętu na szczęście nie trzeba często wymieniać.
    Cytuj
  • grzyb_h 2 maj 2020, 18:30
    Martyna29 napisał:
    grzyb_h napisał:Przez okres mojego małżeństwa wymieniałem odkurzacz jedynie 2 razy i robię to tylko wtedy kiedy muszę. Niestety mój wyzionął ducha, ale wzieliśmy własnie ten Electrolux. Pure Q9
    I zadowolony jesteś? Dobrego sprzętu na szczęście nie trzeba często wymieniać.
    Bardzo. Ten odkurzacz spełnia moje potrzeby w pełni. Ostatnio odkurzałem nim fotele i kanapy. Co jakiś czas też je warto odkurzyć. Ten Q9 świetnie się z tym sprawdził.
    Cytuj
  • Zyjka 27 maj 2020, 19:07
    Można też tym Q9 bez problemu posprzątać samochód to jest na duży plus uśmiech
    Cytuj
  • Lilka32 31 maj 2020, 14:10
    To prawda ma tyle wymienny końcówek, mój brat mi go polecił, jest też bardzo cichy więc mogę sprzątać jak dzieci śpią.
    Cytuj
  • grzyb_h 31 maj 2020, 16:50
    Przy śpiących maluchach jeszcze nie sprzątałem bo już wyrosłem z takich maleństw ale na pewno jest stosunkowo cichy. Plus też za opcje przechowywania, bo dla mnie wystarczy schować do szaf i jest zawsze pod ręką gotowy do pracy. Auto sprzątała nim żona kilka razy i mówiła że jest lekki i wygodny.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 cze 2020, 15:54
    grzyb_h napisał:Przy śpiących maluchach jeszcze nie sprzątałem bo już wyrosłem z takich maleństw ale na pewno jest stosunkowo cichy. Plus też za opcje przechowywania, bo dla mnie wystarczy schować do szaf i jest zawsze pod ręką gotowy do pracy. Auto sprzątała nim żona kilka razy i mówiła że jest lekki i wygodny.
    Przy spiących maluchach to od electroluxa silence. Fajny jest model D8.2 bo ma filtr zmywalny hipoalergiczny. Nie wypuszcza pyłków poza okurzacz. Przy dzieciach obie te rzeczy liczą się przede wszystkim.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum