Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki prezent dla córki?, strona 11

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla córki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  6 7 8 9 10 11 12 13 z 13  
  • tartinka 11 gru 2017, 13:30
    Jak dziewczyna lubi dbać o włosy to może prostownica? Myślę że z nowosci babyliss z tym czujnikiem temperatury, który pilnuje zeby nie spalić włosów to będzie zadowolona każda dziewczyna, prostownicą mozna też robić śliczne loki uśmiech
    Cytuj
  • FreeStqwe 28 gru 2017, 14:07
    Jeżeli nie wiesz jaki prezent to warto dyskretnie podpytać. W końcu to dziecko i na pewno się nie obrazi.
    Cytuj
  • Motedder09 28 gru 2017, 16:25
    Najważniejsze, żeby prezent był praktyczny. Żeby potem nie leżał na półce i się kurzył.
    Cytuj
  • banato 7 sty 2018, 10:58
    Kotek dla dziecka to fajny pomysł przymrużenie oka uczy odpowiedzialności przymrużenie oka tylko trzeba często obserwować żeby przypadkiem czegoś złego nie zrobiła temu kotkowi przymrużenie oka
    Cytuj
  • aleksis 20 lut 2018, 10:28
    jestem przeciwniczką kupowania zwierząt na prezent, to powinna być przemyślana decyzja, jeśli dla nastolatki to myślę że coś do układania włosów będzie jak najbardziej ok, w euro jest promocja na lokówkę curl secret z bonem do douglasa więc i sobie przy okazji można prezent sprawić przymrużenie oka
    Cytuj
  • super_Majka 23 lut 2018, 15:54
    Jeśli rodzice się zgadzają to kot będzie uroczym prezentem. Oczywiście trzeba nauczyć córkę odpowiedzialności i opiekuńczości. Bo zwierzak to nie tylko zabawa ale i obowiązek. Jednak uważam, że zwierzęta również kształtują nasz charakter i wychowywanie się z nimi wpływa na nas pozytywnie.
    Cytuj
  • pleciek3 27 lut 2018, 18:24
    Dla mnie prezent musi być przede wszystkim praktyczny. Warto się zastanowić co w tym przypadku będzie najlepsze.
    Cytuj
  • tintin44 9 mar 2018, 13:32
    Ja przed wyborem prezentu zastanawiam się co dana osoba lubi robić w wolnym czasie. Taki prezent daje podwójną radość.
    Cytuj
  • Veiva 9 mar 2018, 17:42

    Ja tam lubię jak prezent jest praktyczny. Zawsze wybieram najlepszą opcję pod tym względem.
    Cytuj
  • GabrySss 10 mar 2018, 14:25

    Dobra, markowa bielizna nie jest złym pomysłem, tak myślę. Ja bym zastanowił się nad tym.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum