Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki prezent dla córki?, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla córki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 z 13  
  • monia65x2 16 sty 2016, 14:03
    Ja prezenty moim dzieciom kupuję w sklepie http://dladzieciaczka.pl/[/url] znajduję tam rewelacyjne i zarazem kreatywne zabawki. W związku ze zbliżającym się karnawałem poszukuję tam stroje dla moich dzieci uśmiech
    Cytuj
  • Berenika30 16 sty 2016, 17:09
    Ja tak sobie myślę, że prezent powinien być przede wszystkim dopasowany do zainteresowań i wieku solenizanta. Sama często nastolatkom z mojej rodziny wręczam świece zapachowe, bo wiem, że są one wśród nich popularne. Poza tym jest ich tak ogromny wybór np. w zapachdomu.pl , a co więcej aromaty są tak oryginalne, że zawsze obdarowywane nim osoby są zaskoczone, bo jednak nie na co dzień mamy do czynienia z świecami czy woskami o takim zapachu jak Świeże tkaniny czy Lawenda i szałwia.
    Cytuj
  • veganka 17 sty 2016, 15:01
    u mnie z kolei wśród nastolatków panuje moda na elektronikę dlatego ja poszłam w tym kierunku, kupiłam na gwiazdkę jednemu elektroniczną kostkę do gry dice+ i teraz pozostali męczą rodziców o taki sam prezent, więc uznaję że prezent trafiony.
    Cytuj
  • Felek3 25 sty 2016, 0:12
    Kotek jako prezent? Zamierzasz mieć go w domu?
    Cytuj
  • mizzzo1 26 sty 2016, 14:08
    Kotek może się sprawdzić. Zwierzęta wprowadzają do domu więcej miłości
    Cytuj
  • Avariel3 26 sty 2016, 19:23
    Na pewno przy zwierzętach dzieci się lepiej wychowują. Najlepiej niech samo wybierze
    Cytuj
  • Megan19 28 sty 2016, 15:51
    A może jakiś wspólny karnet na siłownię? Z normalniejszych rzeczy to chyba bilety do kina
    Cytuj
  • nowicjusz22 28 sty 2016, 23:12
    Może jakaś książka? Albo wyjście na koncert
    Cytuj
  • veganka 3 lut 2016, 22:33
    moim zdaniem dice+ jest świetnym rozwiązaniem zarówno na preznet dla chłopca jaki dla dziewczynki, ponieważ tak naprawdę w tym wszystkim chodzi o to, żeby rodzice spędzali wspólnie czas z dziećmi a kostka stwarza właśnie takie możliwości.
    Cytuj
  • Agna 24 mar 2016, 11:20
    Bardzo fajna jest w aparcie biżuteria dla dzieci uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum