Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki prezent dla córki?, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla córki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 z 13  
  • Kotsu 14 kwi 2016, 12:32
    Tęż pomyślałam o biżuterii, a to zdjęcie powyżej bardzo mis się podoba, w sam raz dla dziewczynki.
    Cytuj
  • Selenaa 23 kwi 2016, 21:20
    Oj piekny kotek. Ja to swojej córce ostatnio kupiłam kolorowanki w księgarni matras. Strasznie się ucieszyła. Moja córka ma 4 lata i wprost uwielbia kolorować i "Czytać" takie książeczki do pokolorowania.
    Cytuj
  • pawlo37 20 cze 2016, 19:02     (ostatnio zmieniony przez autora 20 cze 2016, 19:04, w całości zmieniany 1 raz)
    A może coś naprawdę oryginalnego w postaci np. malowidła ściennego, obrazu, karykatury lub innego dowolnego przedmiotu ręcznie ozdobionego - www.kolorowi.com
    Cytuj
  • Agna 19 sie 2016, 9:59
    Sporo inspiracji.
    Cytuj
  • VictoriaB 22 sie 2016, 9:02
    Klocki są fantastycznym prezentem uśmiech Jeśli córka jest nastolatką, można jej kupić jakiś fajny sprzęt do słuchania muzyki, modne buty albo karnet na jakiś festiwal przymrużenie oka
    Cytuj
  • justtt 25 sie 2016, 17:27     (ostatnio zmieniony przez autora 30 sie 2016, 14:19, w całości zmieniany 2 razy)
    A może jakieś zabawki edukacyjne byłyby dobrym pomysłem? Np. tutaj jest ciekawy tekst na ten temat http://mynta.pl/zabawki-edukacyjne-jak-wybrac-najlepsze-dla-swojego-dziecka/
    Cytuj
  • filip-reczek 23 wrz 2016, 10:09
    Dokładnie, kotek to świetny prezent, ale dla starszych dzieci. Maluchy nie wiedzą jak się opiekować zwierzakami dlatego na razie najlepiej się trochę wstrzymać. Na ten etap dla dzieci najlepsze są zabawki edukacyjne. np. klocki Lego. Ostatnio widziałem, że w https://salonklockow.pl/pl/c/LEGO-CITY/36 mają całkiem fajne ceny i duży wybórprzymrużenie oka Ja kupiłem moim synom zestaw Lego City i muszę wam powiedzieć, że od razu zauważyłem, że dzięki układaniu stały się bardziej kreatywne i inteligentneprzymrużenie oka A jak juz dziecko się takie stanie to wtedy kotek będzie jak znalazłprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Korra 23 gru 2016, 18:38
    Tort zawsze się sprawdza. Też polecam
    Cytuj
  • jarek7 23 gru 2016, 19:07
    córce wykupiłem kurs językowy w speak upie na prezent, od paru miesięcy mnie męczyła że chce gdiześ pójść na angielki, myślałem ze to chwilowy kaprys i dlatego ię nie zgadzłem, bo już tak było i z francuskim i z włoskim, po par umiesiacach się zniechęcała, ale tym razem dodatkową motywacją do nauki będzie możliwosć wyjazdu w lecie do rodziny w Anglii, więc myślę ze młoda się ucieszy i na poważnie weźmie do nauki, tym bardziej że matura też już niedługo, w speak upie jej postępy będę widział na bieżąco
    Cytuj
  • GrzegorzT 5 sty 2017, 10:52
    Cześć,

    ja mam dziewięcioletnią pociechę i powiem szczerze, że jak zabawki to tylko takie, które przy zabawie także uczą,
    ogarniamy także gry planszowe,
    na teraz na topie są Rummikub oraz Scrabble,
    idziem nam całkiem nieźle :-)
    ale też wkraczamy w świat nowych technologii,
    mała dostała na komunię teblet i teraz ogarniamy coś takiego przymrużenie oka :
    http://mappi.pl/106-interaktywna-seria-3d
    świetna sprawa,
    takie połączenie tradycyjnych zabawek z nowoczesnością,
    no i można się czegoś dowiedzieć,
    także przyjemne z pożytecznym,
    polecam
    Grzegorz
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum