Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki prezent dla meza

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla meza

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 6 7 z 13  
  • iza-m 13 kwi 2011, 18:01
    moj maz juz za 2 tygodnie obchodzi swoje 30 urodziny chciałabym dać mu jakis bardzo meski prezent cos wyjatkowego, wpadł mi do głowy tor wyscigowy, lubi wyzwania i emocje, jednak nic na ten temat nie wiem, co o tym myslicie
    Cytuj
  • Majka-n 15 kwi 2011, 8:23
    Pomysł jest świetny na pewno będzie zachwycony sama ostatnio swojemu bratu zrobiłam motoprezent i opowiadał o tym przez tydzień zabawa rewelacyjna i bardzo profesjonalna!
    Cytuj
  • peana 26 kwi 2011, 1:00
    Każdy mężczyzna to po prostu duży chłopiec, także na pewno będzie się bardzo cieszył, jeżeli kupić mu jakiś gadżet. Jeżeli nie ma on jeszcze żadnej konsoli, to na pewno z takiego prezentu będzie bardzo zadowolony.
    Cytuj
  • Bambuss 15 mar 2012, 15:28
    mi ostatnio żona sprezentowała nową gitarkę. od czasu do czasu lubię sobie usiąść na tarasie szczególnie w pochmurne dni i pobrzdękać kilkanaście minut uśmiech takze jeśli chodzi o gitary klasyczne to uważam że to naprawdę doby pomysł, a przynajmniej w moim przypadku
    Cytuj
  • hekate 22 mar 2012, 15:46
    To wiele zależy od tego czym Twój mąż się interesuje, no i ile możesz przeznaczyć pieniędzy na ten cel. Jeżeli lubi muzykę, to możesz mu sprawić taki zestaw Na pewno będzie bardzo zadowolony uśmiech
    Cytuj
  • marek2215r 17 kwi 2012, 18:24
    Dobry prezent jeżeli jest niezwykły, kojarzy się z wolnym czasem spędzonym razem. Ja dostałem od żony w prezencie narty biegowe. Zgadnijcie jaki prezent zrobiłem żonie przy najbliższej okazji ... narty biegowe. To było dwa lata temu. Ponieważ jednak zima choć w tej sytacji bardzo przyjemna nie trwa wiecznie następnym prezentem były kije do nordic walking, Koszt znacznie mniejszy niż narty biegowe a frajdy nadal wiele. Aby jednak było przyjemnie nie mogą to być kijki z allegro za 50 zł bo to raczej na złom a nie na prezent. Dobre kije do nordic walking- niemieckie Leki kosztują 200 do 400 zl. Wszytkie te upominki kupowaliśmy w profesjonalnym, zaprzyjaźnionym sklepie w WarszawieSklep jest realny czyli wszystko jest na miejscu można obejrzeć, przymierzyć ale takze można zamówić aby wysłali- korzystaliśmy z obu opcji.
    Cytuj
  • monix001 17 kwi 2012, 22:26     (ostatnio zmieniony przez autora 17 kwi 2012, 22:28, w całości zmieniany 3 razy)
    Zerknij tutaj - http://www.iktotokupi.pl - ja tu zawsze coś znajdę uśmiech
    Cytuj
  • marek100 19 kwi 2012, 10:52
    może skok ze spadochronu , bungee czy coś w ten deseń?
    Cytuj
  • karina29 17 wrz 2012, 17:05
    jeśli twój mąż pracuje w biurze to może jakis odlotowy krawat a tu znajdziesz tez kilka porad czym się kierować przy wyborze preznetu dla mężczyzny
    Cytuj
  • mscislaw 18 wrz 2012, 13:46
    Jeśli Twój mąż jest aktywnym człowiekiem świetnym pomysłem na prezent dla niego może być link nóż wojskowy. Taki nóż potrafi się przydać w naprawdę wielu sytuacjach - na wyjazdach, na działce. Myślę, że Twój mąż byłby zadowolony przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 13  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum