Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki prezent dla meza, strona 12

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla meza

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  7 8 9 10 11 12 13 z 13  
  • filka 15 lis 2016, 15:19
    Ja zawsze stawiam na prezenty motoryzacyjne, mój facet to pasjonat sportów samochodowych głównie, idealny więc jest zawsze voucher na jazdę jednym ze sportowych samochodów [url=http://...]http://motoprezent.pl/voucher-motoprezent-open/[/url] to się zawsze sprawdza! uśmiech
    Cytuj
  • tartinka 19 gru 2016, 18:52
    Zaszalałam i kupiłam mojemu beard designer uśmiech, ostatnio ma fazę na dłuższą brodę i ten sprzęt i jemu i mi uprzyjemi życie, bo strzyżenie będzie krócej trwało i na pewno będzie mniej obfite w nerwy przymrużenie oka, mąż się zawsze wścieka że coś tam źle przyciął, tutaj takiej opcji nie ma, obsługa jest bajecznie prosta
    Cytuj
  • Mientowy 5 lut 2017, 20:16
    Dzięki za wszystkie propozycje przymrużenie oka Na pewno mi się to przyda przymrużenie oka
    Cytuj
  • valkar 6 lut 2017, 18:20
    Ja wybrałbym ładny zegarek - zawsze strzał w 10tkę!
    Cytuj
  • altruso 11 lut 2017, 17:20
    Ja bym wybrał zegarek - jest to zawsze strzał w 10!
    Cytuj
  • jabba405 13 lut 2017, 21:50     (ostatnio zmieniony przez autora 17 lut 2017, 14:09, w całości zmieniany 2 razy)
    Według mnie dobra gra komputerowa to też zawsze będzie dobry wybór przymrużenie oka Np. warto kupić taką http://centrumdownload.pl/styx-shards-of-darkness-download-pc-pelna-wersja/ uśmiech
    Cytuj
  • Rinse21 21 lut 2017, 15:59
    Wszystko zależy od upodobań męża. Niewątpliwie najlepiej jest kupić mu coś, co sprawi mu przyjemność. Kiedyś, przed ślubem, kupowałam swojemu krawaty, ale teraz ich nie nosi. Dlatego urozmaicam zakupy. Ostatnio kupiłam mu gitarę bo bardzo lubi muzykę.
    Cytuj
  • magielka 23 lut 2017, 12:50
    Mój mąż jest fanem praktycznych rzeczy ostatnio dostał ode mnie trymer do brody babyliss, w końcu szybko mu to idzie, wczesniej to siedział, przycinał, kombinowął i słychać było ciekawe epitety wielki uśmiech a teraz raz ciach i super przycięte
    Cytuj
  • Agna 23 mar 2017, 14:27
    Też myślę że zegarek to niezły pomysł. Aztorin to porządna marka.
    Cytuj
  • kava 20 kwi 2017, 13:04     (ostatnio zmieniony przez autora 20 kwi 2017, 13:06, w całości zmieniany 1 raz)
    tartinka napisał:Zaszalałam i kupiłam mojemu beard designer uśmiech, ostatnio ma fazę na dłuższą brodę i ten sprzęt i jemu i mi uprzyjemi życie, bo strzyżenie będzie krócej trwało i na pewno będzie mniej obfite w nerwy przymrużenie oka, mąż się zawsze wścieka że coś tam źle przyciął, tutaj takiej opcji nie ma, obsługa jest bajecznie prosta
    zadowolony mąż z tego trymera?? Mój zapuszcza zarost i jak widzę jak się z tym męczy to sama czuję się tym zmęczona przymrużenie oka widzialam filmiki z tym beard designerem i wygląda to na proste w obsłudze i jeszcze jakaś promocja na nie jest teraz
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum