Favore.plForumPozostałe tematy

Jakie oświetlenie do przedpokoju / holu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie oświetlenie do przedpokoju / holu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Jana1 21 lut 2013, 10:41
    Myślicie, że oświetlenie do przedpokoju powinno być raczej takie nastrojowe, czy mocne, tak żeby goście i domownicy mogli przed wyjściem jeszcze obejrzeć się w lustrze uśmiech ? Znalazłam kilka propozycji tu: ale jakoś żadna do mnie nie przemawia - wszystkie takie zimne, nowoczesne...
    Cytuj
  • Caterina071 11 wrz 2013, 12:14
    Uważam, że w przedpokoju najlepiej sprawdzają się małe lampki LEDowe, które można rozmieścić w różnych miejscach i w zależności od potrzeb włączać wszystkie lub tylko część np. przy lustrze. Warto też dla zrobienia nastroju poustawiać jakieś [url=http://]świeczki i zapachy[/url], które będą miłym akcentem witały gości, tylko uwaga - świeczki muszą być dobrze zabezpieczone, by nie wywołały pożaru. Najlepiej sprawdzą się więc szklane kule lub świeczki zabudowane w szklanych, dekoracyjnych pojemniczkach.
    Cytuj
  • truxax 11 wrz 2013, 12:42
    Oczywiście, że powinno być mocne, żeby np po imprezach ludzie nie szukali swoich butów język
    Cytuj
  • ElaW 19 lis 2013, 19:01
    truxax napisał:Oczywiście, że powinno być mocne, żeby np po imprezach ludzie nie szukali swoich butów język
    Ja proponuję oświetlenie LED, bo daje światło niemal identyczne do dziennego o barwie białej. Co jest bardzo przyjemnym rozwiązaniem do holu, bo daje nam takie poczucie świeżości. Jeśli chodzi o żarówki LED to proponuję te od OSRAM, mam je u siebie i jestem bardzo zadowolona. Rachunki mniejsze, żarówki bardzo długo się trzymają (mają b.długi czas świecenia).
    Cytuj
  • erykit 3 gru 2013, 14:15     (ostatnio zmieniony przez autora 9 gru 2013, 17:12, w całości zmieniany 1 raz)
    Oczywiście, że ledowe ! uśmiech Daje bardzo dużo możliwości ciekawej aranżacji wnętrza . Pasuje do praktycznie każdego pomieszczenia ale jeśli chodzi o korytarz jest wprost idealne. Sam posiadam takie w swoim mieszkaniu.
    Wbrew pozorom nie jest takie drogie, jest wiele sklepów internetowych które oferują takie oświetlenie w bardzo dobrych cenach.
    Bardzo ciekawym rozwiązaniem moim zdaniem jest oświetlenie schodów za pomocą taśm led. Jak widać w tym sklepie taśmy nie są w wysokich cenach tak więc warto w nie zainwestować: http://ledoneled.pl/pl/5-http-sklepledypl-tasmy-led-tasma-led-gietkia-c-96162html
    Dodam, że zamontowanie wcale nie jest ciężkie, myślę, że poradziłby sobie praktycznie każdy początkujący majsterkowicz.
    Cytuj
  • pistacja 5 gru 2013, 11:14
    Ja też mam u siebie oświetlenie ledowe i jak najbardziej mi ono odpowiada.
    Cytuj
  • jarek7 6 gru 2013, 22:27
    też uważam że ledowe to całkiem fajna sprawa, można sporo zaoszczędzić na rachunkach przy tego typu oświetleniu tylko trzeba kupić dobrej jakości np. osram, bo kiepskie słabo świecą i szybko się przepalają
    Cytuj
  • fleszyn 10 wrz 2014, 11:57
    Podobijam temat. Nie mam możliwości zamontowania taśm led w przedpokoju.
    Jakie są inne pomysły na oświetlenie?
    Cytuj
  • sloneczko9 10 wrz 2014, 12:58     (ostatnio zmieniony przez autora 28 wrz 2014, 17:32, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja bym postawiła na tradycyjny kinkiet - oświetlenie takie jest w zasadzie najpopularniejszym rozwiazaniem w korytarzu.
    Sama ostatnio wymieniałam stary kinkiet na nowy. Zamawiałam w sklepie Black Red White. Dla mnie bardzo ważna była cena a można tam znaleźć aktualnie lampy dość tanio w stosunku od innych sklepów. Tutaj można sobie przejrzeć wszystkie lampki jakie obecnie mają w ofercie:
    http://www.dekoracje.brw.com.pl/oswietlenie/kinkiety/
    Wybrałam poniższy model - koszt niewiele ponad 100 zł:
    Cytuj
  • Agna 11 wrz 2014, 17:43
    Warto się przejść po marketach, sporo obniżek jest teraz.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: praca