Favore.plForumPozostałe tematy

Jakie schody do domu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie schody do domu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • adi87 29 sie 2014, 9:26
    Wybieram schody do domu i zastanawiam się nad materiałem, mam do wyboru schody drewniane albo metalowe. Drewniane, takie jak np. te: http://otoschody.pl/schody-drewniane,5,2.html, ale stalowe też wydają się być ciekawym i oryginalnym pomysłem. Które lepiej sprawdzają się w waszych domach? Co polecacie?
    Cytuj
  • zylek 18 wrz 2014, 14:47
    Żadne schody nie będą bardziej funkcjonalne niż drewniane i żadne nie będą lepiej wyglądały. Popatrzcie na stronę firmy Prudlik - macie tam w zasadzie wszystkie typy projektów - szczególnie wrażenie robią schody wstęgowe, ale pod coś takiego też trzeba mieć odpowiednie pomieszczenia.
    Cytuj
  • Uzanka 4 gru 2014, 8:25
    Też uważam, że jeśli schody to TYLKO drewniane. U siebie mam coś takiego  i jestem z nich bardzo zadowolona. Dodam, że nie jest to nowy nabytek, bo korzystam z nich już kilka dobrych lat.
    Cytuj
  • koonik 4 gru 2014, 14:42
    Te drewniane podobają mi się bardzouśmiech
    Cytuj
  • an_09 15 sty 2015, 14:29
    A może połączenie schodów drewnianych i aluminiowej balustrady, jeśli taką planujesz? Będzie kompromis drewna i metalu. Moi znajomi mają takie połaczenie i fajnie to wygląda. Ja mam schody drewniane, bez balustrady, bo takowej nie potrzebowałam, ale gdybym musiała mieć to pewnie zdecydowałabym się na aluminiową. http://www.jurex-schody.pl tutaj można znaleźć kilka realizacji schodów z aluminiową balustrada, może akurat coś się spodoba uśmiech
    Cytuj
  • majesty15 23 mar 2015, 23:09
    Jeśli masz dom drewniany to najlepiej wybrać drewniane schody. To chyba oczywiste. Jeśli np, masz dom zbudowany z wykorzystaniem innych materiałów możesz np. mieć schody z marmuru lub granitu
    Cytuj
  • pistacja 24 mar 2015, 14:00
    Ja też byłabym za schodami drewnianymi. Najlepiej się prezentują.
    Cytuj
  • Glinka 15 maj 2015, 17:18
    Nie wybrałabym metalowych schodów do domu. Lepiej wybrać drewniane schody. Prudlik ma fajny wybór schodów drewnianych. Typ i kolor można dobrać samemu.
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 22 paź 2015, 13:15
    ja jestem za drewnianymi bo nadają wnętrzu takiego ciepła.
    Cytuj
  • kifonda 16 gru 2015, 1:17     (ostatnio zmieniony przez autora 17 gru 2015, 15:49, w całości zmieniany 1 raz)
    Zazdroszczę dużego domu... Siostra moja teraz poluje na palety z pakobud.com.pl, bo chce sama stworzyć meble z palet i aż mnie skręca z zazdrości, że ja mam tylko mieszkanie...
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum