Favore.plForumPozostałe tematy

Jakie studia

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie studia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • michal299 17 sty 2012, 16:33
    Podaję link dla przyszłych farmaceutów, który trochę Wam przybliży jak w Waszej przyszłości będzie wyglądać: [url=http://www.wieszak.net/praca/praca-w-aptece.html]praca w aptece[/url]. Polecam wszystkim wybierającym się na farmację.
    Cytuj
  • Anula92 16 maj 2013, 22:24
    Szczerze mówiąc studia w dzisiejszych czasach są stratą kasy.Mam studia i zarabiam grosze, a siostra zrobiła technika farmacji w szkole OMEGA i zarabia o wiele więcej ode mnie. Załamać się można, nie marnujcie czasu.
    Cytuj
  • hasanna 17 maj 2013, 11:14
    teraz niestety żaden kierunek studiów nie daje gwarancji pracy, więc może warto wybrac coś co będzie zgodne z naszą pasją
    Cytuj
  • sonique321 24 cze 2014, 14:12
    Podziwiam wszystkich studentów farmacji. Naprawdę muszą mieć świetną pamięć do tych wszystkich nazw leków i ich składników.
    Cytuj
  • Meggi85 25 cze 2014, 17:03
    Mój znajomy zapisał się własnie na studia I stopnia, finanse i rachunkowość do WSB. Dla mnie to jeden z lepszych kierunków, po których można zlaźć prace w kilku zawodach, więc warto. Poza tym teraz nawet do prac nie wymagających tego, chcą osoby po studiach. Kolega mi mówił, że jeszcze coś zaoszczędził , bo do 15go lipca jest bezpłatne wpisowe i duża zniżka na czesne. Nic tylko studiować.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum