Favore.plForumPozostałe tematy

Jedzenie w pracy, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jedzenie w pracy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3  
  • sloneczko9 29 mar 2017, 13:05
    W sieci jest tego bardzo dużo. Możesz na przykład upiec sobie pasztet ( jest to o wiele smaczniejsze na kanapki niż kupna wędlina). Dobrą opcja są również dania na makaronie. Szczególnie jesli w pracy masz dostep do mikrofalówki, w której mozesz sobie to jedzenie odgrzać.
    Sporo dobrych przepisow na obiad znajdziesz na tej stronie:
    http://www.przepisy.pl/przepisy/szukaj/obiad-wegetaria%C5%84ski

    Polecam szzególnie przepisy wege z racji tego,że bez problemu można sobie dzien wczesniej odgrzac jakieś danie bez mięsa w składzie
    Cytuj
  • czarnaJagoda 30 mar 2017, 9:29
    Jeśli mam czas to zawsze przygotowuję do pracy coś co można zjeść i na ciepło i na zimno. uśmiech
    Ostatnio robiłam muffinki w wersji na słono z kozim serem i oliwkami. Szybkie i łatwe: http://chavroux.pl/muffiny-oliwkami-suszonymi-pomidorami-kozim-serem/ przymrużenie oka
    Cytuj
  • nina_ky 26 kwi 2017, 13:08
    Ja przygotowuję sobie dzień wcześniej jedzenie do pracy. Przynajmniej się zdrowo odżywiam w biurze.
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 17 maj 2017, 18:08
    ja do pracy zabieram zwykle warzywa, owoce, jogurt i bułkę a obiad jem normalnie w domu.
    Cytuj
  • pauza28 7 gru 2017, 12:43
    Ja nie zawsze mam czas przygotowac sobie jakas salatke.. wiec zdarza mi sie zamawiac jakies posilki z firmy vateringowej. Ja ogolnie jestem na diecie opartej na ekologicznych produktach dlatego zamawiam z Macro Bios Baru bo tam maja bio certyfikaty i bezglutenowe jedzenia a do tego jest tanio i smacznie
    Cytuj
  • weronikamars 18 sty 2018, 9:06
    Często mam coś ze sobą, ale zdarza mi się zamawiać jedzenie z dowozem - pizze, jedzenie domowe - w zależności na co mam ochotę. Lubię coś przynosić ze sobą, bo wtedy nie muszę tracić tyle czasu na posiłki.
    Cytuj
  • marta8888 25 sty 2018, 12:08
    Dzięki za motywację do samodzielnego przygotowywania posiłków uśmiech Od dzisiaj codziennie sałatka w biurze!
    Cytuj
  • aleksis 20 sie 2018, 10:58
    Można zawsze sobie zrobić sałatkę, ja gotuje makaron, lubię kokardki z lubelli bo nie robi się z nich ciapa, nie kleją się i też są smaczne, do tego trochę sera feta, pomidorki, garść sałaty, do słoiczka robie sobie dressing i taki zestawik biorę do pracy, potem tylko wymieszać i gotowe
    Cytuj
  • veganka 22 sie 2018, 15:28
    ja też jadam sporo sałatek na bazie makaronu bo są bardziej pożywne, do sałatek też zawsze wybieram Lubelle ale tylko te pełnoziarniste bo są pożywniejsze.
    Cytuj
  • veganka 22 sie 2018, 15:29
    ja też jadam sporo sałatek na bazie makaronu bo są bardziej pożywne, do sałatek też zawsze wybieram Lubelle ale tylko te pełnoziarniste bo są pożywniejsze.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum