Favore.plForumPozostałe tematy

Konkurs Mazdy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Konkurs Mazdy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Masa 21 mar 2015, 22:22
    Ktoś bierze udział w konkursie Mazdy? Ma on dwie kategorie - zaprojektowanie samochodu, oraz druga, zaprojektowanie miejskich strojów KODO, tutaj więcej na ten temat jakby ktoś chciał wziąć udział, http://www.mazdadesign.pl/index/strona/1
    Ktoś z was zdecyduje się na wzięcie udziału w nim? Zapraszam do dyskusji.
    Cytuj
  • buggy221 25 mar 2015, 15:38
    sama ideologia jest oczywiście wspaniała, niemniej za projekty tego typu nagrody w stylu makiety czy samego pokazu na kolekcji nie są wysrarczające ani do nakładu pracy ani do innowacyjności, którą dany projekt wnisienie. Tu raczej powinna być jeszcze możliwość zadbania o know-how.
    Cytuj
  • Masa 30 mar 2015, 23:22
    Co masz na myśli mówiąc o know-how? Generalnie cała ta akcja nie jest zła, konkurs jest bardzo fajny, zamiast marudzić bierz szkicownik w dłoń i projektuj wielki uśmiech moje prace już poszły, teraz tylko czekać. Może się uda.
    Cytuj
  • Meggi85 31 mar 2015, 10:06
    Ooo nie wiedziałam, ze ruszyła kolejna edycja. Brałam udział we wcześniejszej i w tej też spróbuje. Super było by poznać Paprockiego i Brzozowskiego, ale też niesamowite byłoby gdybym mogła pokazać na ich pokazie swój projekt.
    Zaciekawiło mnie to know-how i sprawdziłam
    "Umowa know-how upoważnia do korzystania z określonych praw podmiotowych. Jedna ze stron (przekazujący, dostawca, udzielający) zobowiązuje się do przekazania drugiej (zamawiającemu, odbiorcy) wiedzy technicznej lub organizacyjnej o charakterze poufnym lub tajnym, bezpośrednio użytecznej w działalności gospodarczej w zakresie określonym w umowie."
    Cytuj
  • jarzebina 3 kwi 2015, 19:39
    buggy221 napisał:sama ideologia jest oczywiście wspaniała, niemniej za projekty tego typu nagrody w stylu makiety czy samego pokazu na kolekcji nie są wysrarczające ani do nakładu pracy ani do innowacyjności, którą dany projekt wnisienie. Tu raczej powinna być jeszcze możliwość zadbania o know-how.
    ale makieta czy pokaz to nie sa jedyne nagrody, popatrz tutaj: http://www.mazdadesign.pl/index/strona/4
    2x 15 tys. zł
    4x weekend w Barcelonie
    i do tego jeszcze zestawy zegarków
    Cytuj
  • Meggi85 5 kwi 2015, 21:36
    Wystarczyło by napisać, że każdy znajdzie coś dla siebie uśmiech A tak poważnie to nawet samo 15 tysięcy to już duża motywacja do działania. Chociaż dla mnie jednak Paprocki i Brzozowski to większa nagroda, bo takie uwieńczenie mojej pracy gdyby udało mi się wygrać. Po wcześniejszych edycjach widać, że poziom jest wysoki, ale każdy ma szansę.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum