Favore.plForumPozostałe tematy

Konkursy sieciowe?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Konkursy sieciowe?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • eleon33 21 cze 2011, 15:48
    Wiadomo rozpoczeły się wczasy i dużo czasu spędzi się na wyjazdach i podróżach, ale mimo to chwilę na kompie pewnie też się zabawi, toteż chciałbym was zapytać czy znacie jakieś ciekawe konkursy z nagrodami, aby można było odpocząć a przy tym jeszcze cos zyskać?
    Cytuj
  • tomich9 30 cze 2011, 19:56
    Może taki konkursik Cię zainteresuje - polega najzwyczajniej na udzielaniu się na forum. Nawet dużo czasu nie zajmuje, ale oczywiście by coś wygrać trzeba trochę ciułać. Piszę tam od czasu do czasu wiec mam nadzieje na jakąś z tańszych nagród.
    Cytuj
  • VictoriaB 7 lip 2011, 15:50
    O kurcze, miałam, chyba dalej mam tam konto, muszę spróbować, nagrody rzeczywiście fajne, ale pewnie trzeba z milion postów wyskubać, zeby coś udało się wygrać.
    Cytuj
  • Czakalaka 12 lis 2012, 22:24     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lis 2012, 22:26, w całości zmieniany 3 razy)
    ...
    Cytuj
  • mirka03 15 lis 2012, 17:17
    Witam was moi drodzy forumowicze! Tak pomyślałam, że podzielę się informacją uśmiech Wyszedł niedawno nowy konkurs. Ja już wysłałam zgłoszenieuśmiech konkurs został wystawiony na fecebooku uśmiech Należy wysłać najbardziej romantyczne zdjęcie uśmiech Aha i jeszcze tak od siebie ważna informacja że trzeba polubić stronę aby wasz udział był ważny uśmiech Polecam i pozdrawiam uśmiech uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 20 cze 2014, 23:59
    Genialna jest druga część konkursu Cropp. W pierwszej było szukanie kaczek, a teraz robimy zdjęcia selfie z kaczuszką i wystawiamy na instagramie. Więcej zasad jest na ich fb https://www.facebook.com/croppclothing/app_453679391388868?ref=ts do wygrania bony o wartości 800zł , więc grzechem bylo by nie spróbować.
    Cytuj
  • Meggi85 21 cze 2014, 18:19
    Dodam jeszcze za zaczął się drugi etap konkursu Elektroluxa http://www.zamienszafkenazmywarke.pl/ . Mozna głosować na tych, którzy zamienili już swoje szafki, ale też przy tym wygrać robota kuchennego. Ja zaglosowałam na tą Julke, a wy ?
    Cytuj
  • MartynKa79 21 cze 2014, 20:46
    Meggi85 napisał:Genialna jest druga część konkursu Cropp. W pierwszej było szukanie kaczek, a teraz robimy zdjęcia selfie z kaczuszką i wystawiamy na instagramie. Więcej zasad jest na ich fb https://www.facebook.com/croppclothing/app_453679391388868?ref=ts do wygrania bony o wartości 800zł , więc grzechem bylo by nie spróbować.
    A do kiedy ten konkurs jest? Bo nie mogę znaleźć, a nie mam w domu kaczki. język
    Cytuj
  • Meggi85 21 cze 2014, 21:12
    Oj to niedobrze, bo Cropp konkurs jest do jutra. Ja bym skoczyła, może sąsiedzi mają kaczke, albo przebierz za niąkogoś z rodziny. Szkoda by bylo okazję zmarnować. W końcu to 800zl do wygrania.
    Cytuj
  • MartynKa79 15 gru 2014, 9:09
    Uwaga, Electrolux fajne nagrody rozdaje. Podrzucam link do apki uśmiech bit.ly/electrolux_tajemniczy_skladnik
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum