Favore.plForumPozostałe tematy

Koszulka do biegania

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Koszulka do biegania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • jarek112 23 wrz 2014, 11:47
    Hej, od trzech miesięcy biegam regularnie, nadchodzą chłody, a ja nie chcę przerywać biegania, pomyślałem o koszulce termoaktywnej. Czy taka koszulka http://marionex.pl/product-pol-8534-Koszulka-termoaktywna-ADIDAS-Tech-Fit-Prep-LS-P-treningowa.html utrzymuje stałą temperaturę? Wystarczy sama koszulka czy trzeba jeszcze zakładać bluzę?
    Cytuj
  • pistacja 24 wrz 2014, 14:24
    Taka koszulka będzie ok, zależy jeszcze jaka będzie temperatura za oknem. Czasami pewnie przyda Ci się też dodatkowe okrycie, np. kurtka.
    Cytuj
  • zuziagola 11 paź 2014, 16:27
    Też biegam od jakiegoś czasu dość regularnie. Mąż kupił mi na nadchodzące chłody taka bluzę - już przetestowałam i zdaje egzamin. Myślę, że koszulka plus taka bluza i nawet mróz nas nie przestraszy uśmiech
    Cytuj
  • lemon74 21 paź 2014, 10:20
    Oczywiście że tak przymrużenie oka Kupuj, przecież po to jest zaprojektowana ta koszulka wielki uśmiech Ja osobiście wolę Adidas do biegania (koszulki) są lepiej skonstruowane według mnie uśmiech
    Cytuj
  • ada111 16 gru 2014, 12:38
    Jeśli szukasz ciekawych, kolorowych, a przede wszystkim ekologicznych bez chemii koszulek to zajrzyj na naszą stronę! www.karoka.pl
    Stworzymy Ci nadruk z Twoim lub osoby, której chciałabyś sprezentować koszulkę z ulubionym motywem, który jest trwały i się nie spiera! uśmiech
    Bądź eko uśmiech
    Cytuj
  • Glinka 12 mar 2015, 18:27
    Do biegania niewątpliwie przyda się koszulka termoaktywna. Taka bielizna świetnie sprawdza się w przypadku osób uprawiających sport. Bielizna oddycha i odprowadza wilgoć od ciała, tak by zapewnić użytkownikowi.
    Cytuj
  • 12 mar 2015, 21:08
    a w zasadzie biegam goły, prawda niekiedy mnie za to biją lecz staram się nie myśleć o złym
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum