Favore.plForumPozostałe tematy

Kupno soczewek

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kupno soczewek

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • banato 18 gru 2017, 15:09
    Chciałbym sobie kupić soczewki kontaktowe, ponieważ mam już serdecznie dość okularów. Jednakże kompletnie nie orientuję się w tym temacie. Moglibyście coś doradzić ze swojej strony? Z góry dziękuję za informacje uśmiech
    Cytuj
  • izabela88 24 gru 2017, 11:13
    Jakoś jednak wolę okulary klasyczne od soczewek uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_562589 1 sty 2018, 22:34
    Zgłoś się do salonu, bo i tak pierwsze soczewki zawsze musi dobrać optyk uśmiech Kupując samemu "w ciemno" możesz sobie tylko zaszkodzić.
    Cytuj
  • weronikamars 18 sty 2018, 8:39
    Jeżeli nie jesteś pewna, to może wybierz się do okulisty? Pomoże Ci dobrać najlepsze dla Twojego oka. Pamiętaj o ściąganiu ich na noc, moczeniu w płynie, chyba, że chcesz kupić tylko jednorazowe.
    Cytuj
  • tartinka 20 lut 2018, 21:41
    na początek dobrze by było jakby ci ktos je dobrał bo to nie jest taka sama wada jak na okularach, potem to już zostaje ci testowanei różnych ze klepów interntowych, od razu pomysl o kroplach do oczu, to dobre polączenie z soczewkami bo wtedy oczy się tak nie podrazniają od nozenia, regularnie używam hialeye free i efekt jest spko, nawet 8-10 godzin w szkłach to nei problem
    Cytuj
  • celineczka-1234 5 kwi 2018, 10:53
    Na początek wybierz się do okulisty czy obtyka, tam wybiorą Ci odpowiednie soczewki i sprawdzą wade. Ja noszę soczewki od pięciu lat i na początku kupowałam drogie soczewki, później wypróbowałam soczewki z firmy ''bausch i lomb'' jestem w 100% zadowolona. A jezeli chodzi o zakładanie, ciąganie to na początku może to nie być takie proste, ale nabierzesz wprawy i wszystko będzie proste i będziesz zadowolona.
    Cytuj
  • zylek 29 cze 2021, 8:23
    Proszę - alesoczewki.com/soczewki-miesieczne
    Moim zdaniem właśnie takie są najbardziej opłacalne. Jednodniowe to tylko ma sens brać na początek, bo wtedy rzeczywiście duże jest ryzyko, że źle się je włoży, natomiast później jedynym słusznym rozwiązaniem są takie na dłuższy okres. I ogólnie to wychodzi dosyć tanio, ale przede wszystkim jest zdecydowanie wygodniej niż w przypadku soczewek.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: wszy