Favore.plForumPozostałe tematy

Lokata

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lokata

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Dragen 10 paź 2012, 17:38
    Witam. Chciałbym założyć lokatę tylko nie wiem w jakim banku. Interesuje mnie wyłaczne pewna lokata, stałe oprocetowanie. Chce wplacic 6000zł. Lokata moze byc na 6, 9 czy 12 miesiecy. Najbardziej interesuje mnie bezpieczenstwo. Moglibyscie mi cos polecic ? Z góry dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
    Cytuj
  • ImprovedFinance 11 paź 2012, 20:53
    Można też skorzystać z lokaty przez system partnerski i zwiększyć swoje oprocentowanie do nawet 17 % !

    Szczegóły:

    http://www.favore.pl/forum/finanse-prawo-ubezpieczenia/200-zl-w-10-minut,2976,0.html
    Cytuj
  • mirq 17 paź 2012, 13:08
    Jeśli chodzi o najlepszą opcję na okres 1 roku to bezkonkurencyjna w tym momencie jest oferta Santandera. Lokata krótsza nie da zadowalających zysków.
    Cytuj
  • faworytowy 18 paź 2012, 14:11
    W dzisiejszych czasach nic nie jest pewne, nawet umieszczenie swoich lokat. Bo chociażby z mediów widzimy co się wyrabia z Bankami. Najlepiej ulokować , o ile już chcemy to zrobić w pewnym Banku, do którego mamy zaufanie. Kiedyś przeczytałem w prasie informację na temat właśnie lokowania swojego dorobku. Otóż, cytuję : ..".najatrakcyjniejsze lokaty zwykle można znaleźć w małych i średnich bankach.Duże instytucje finansowe, z ugruntowaną marką,nie potrzebują kapitału. Oprocentowanie lokat jest tam z reguły niższe".....koniec cytatu. Nie wiem czy to dobre posunięcie, czy warto tak małym Bankom ufać? Ale komuś wreszcie trzeba.Pozdrawiam.
    Cytuj
  • RiSwww 30 paź 2012, 13:04
    Ja bym Ci poleciła Credi Agricole (dawniej Lukas Bank)
    Cytuj
  • faworytowy 5 lis 2012, 13:14
    A ja jeśli już miałbym wybierać , to raczej skłonny byłbym wybrać ING Bank Sląski. Istnieje już ładnych kilkadziesiąt lat i uważam,że jest najpewniejszym z Banków. Ale póki co najpierw należy zebrać opinie od kogo się da, żeby potem nie było przykrych niespodzianek. I to nie istotne jaki to Bank. uśmiech
    Cytuj
  • indonezja 3 gru 2013, 14:30
    Według mnie najlepiej popatrz na bankier albo money czyli tam gdzie są rzetelne informacje uśmiech Na pewno nie wybieraj jakiś parabanków albo szemranych firm - ja zazwyczaj mam lokatę tam gdzie mam ROR, słyszałam również że w [url=http://www.vwbank.pl/]Volkswagen Bank Polska[/url] mają ciekawe oferty, a to dość dobry bank z tradycjami uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 5 gru 2013, 11:13
    Najlepiej będzie jeżeli zajrzysz sobie do porównywarki lokat, np. na stronie Bankier, wpiszesz kwotę i okres na jaki założona ma być lokata. Wyskoczą Ci wszystkie możliwe opcje i tak najłatwiej jest podjąć decyzję.
    Cytuj
  • zgredek 25 lip 2014, 20:03
    Rzeczywiście przed wyborem lokaty dobrze jest sprawdzić rankingi. Ja w ten sposób dowiedziałem się, że do 31 lipca można założyć lokatę na piątkę w skoku. Oprocentowanie jest stałe na poziomie 5,5% a wpłata minimalna to 10 tysięcy. Inne banki chyba tyle nie dają co?
    Cytuj