Favore.plForumPozostałe tematy

Masaże, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Masaże

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 z 2
  • Marta30S 3 sty 2015, 10:50
    Ła, w Warszawie to jest wiele fajnych salonów z masażem.
    Robiłam sobie kiedyś z koleżankami taki oblotówkę po salonach, i powiem Ci, że standardy teraz są takie wysokie, że nie wiem czy osmieliłabym sie jednoznacznie powiedzieć który masażysta jest NAJlepszy.
    Wejdź sobie na serwis Booksy - u nich można sobie ciekawe salony pooglądać i zaklepać termin online, bez dzwonienia, bo wiadomo, że taki masażysta nie zawsze da radę telefon odebrać jak zajęty masowaniem, a tam masz podgląd na tzw. kalendarz masażysty, więc wiesz od razu kiedy ma wolne, a kiedy nie uśmiech
    Cytuj
  • magdaa1 7 sty 2015, 8:08
    bardzo lubię masaż relaksacyjny
    Cytuj
  • Teddy102 12 sty 2015, 14:23
    szukam dobrego masażysty na kręgosłup szyjny w Krakowie. Rok temu miałem laser i bardzo mi pomógł. Teraz mam przepisany masaż ale wiem, ze musi zrobic to dobry masażysta. ma moze ktos namiary.?
    Cytuj
  • Natsan 1 mar 2015, 20:48
    Oglądaliście kiedyś program usterka jak przyjeżdżali masażyści? Bez praktycznie kwalifikacji? Prawda jest taka, że w chwili obecnej jak ktoś chce mieć zrobiony masaż prawidłowo to jakby nie patrzeć trzeba było by się udać to ośrodka, który nie tylko zatrudnia zawodowych masażystów, ale dobrze jak zajmuje się też rehabilitacją. Biomar to taki przykład z mojego podwórka co do samych masaży to osobiście polecam, chodzę regularnie od blisko 2 lat i póki co nawet przez głowę mi nie przejdzie, żeby przestać.
    Cytuj
  • Glinka 23 mar 2015, 17:19
    Średnio co miesiąc zapisuję się na masaż relaksacyjny. Mam siedzącą pracę, więc moje plecy wymagają częstego relaksu. Po masażu znów powraca mi chęć do życia przymrużenie oka
    Cytuj
  • pistacja 24 mar 2015, 14:01
    Ja też nie pogardziłabym jakimś dobrym masażem.
    Cytuj
  • anyz89 17 mar 2016, 17:36
    Ciekawy temat. Masaż szczególnie przyda się ludziom pracującym w biurze przy komputerze.
    Cytuj
  • sonique321 25 sie 2016, 14:40
    Ale bym się wybrała na taki masaż! marzenie.
    Cytuj
  • MagdaWal 3 wrz 2021, 10:58
    Kupiłam sobie ostatnio matę masującą. Mata medivion cosy mesh jest naprawdę świetna, spełnia swoje zadanie. Jest bardzo lekka więc ją wożę gdzie się da. Po całym dniu w pracy lub za kółkiem ta mata daje mi ukojenie dla całe ciała. Użytkowanie maty jest bardzo proste w obsłudze, dla każdego kto che używać do masażu.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum