Favore.plForumPozostałe tematy

Mleko modyfikowane

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mleko modyfikowane

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • truska 1 paź 2019, 8:18
    Jakie mleko modyfikowane dajecie swoim dzieciom? Co myślicie o bebilonie? W DOZ można kupić w niezłej cenie od ręki, kupujecie?
    Cytuj
  • Ogryzka 5 paź 2019, 8:58
    Mój synek był na Bebilon HA i byliśmy oboje zadowoleni. Żadnych problemów z alergiami czy brzuszkiem, a mały przesypiał po butli praktycznie całe noce. Nie widziałam w jakich cenach jest na doz ale tam zazwyczaj można w dobrej cenie produkty kupić.
    Cytuj
  • Meggi85 5 paź 2019, 9:33
    Plus DOZ jest taki, że maja opcję zarówno zamówienia on line jak i zakupu stacjonarnie w tych samych cenach. Za wysyłke płacisz groszę i masz dość szybko u siebie - ostatnio do mnie przyszła nastepnego dnia od zamowienia. Mleko też zamawialiśmy.
    Cytuj
  • Luiziana 24 paź 2019, 11:54
    Moja znajmoma korzysta z dobrodziejstw mleka Bebilon. Stosuje AR ProExpert, i co się znią widze, mówi że jest bardzo zadowolona, swietne mleko które dobrze działa na układ pokarmowy małego dizdziusia
    Cytuj
  • grzyb_h 3 lis 2019, 23:16
    Luiziana napisał:Moja znajmoma korzysta z dobrodziejstw mleka Bebilon. Stosuje AR ProExpert, i co się znią widze, mówi że jest bardzo zadowolona, swietne mleko które dobrze działa na układ pokarmowy małego dizdziusia
    To Bebilon jest specjalistyczne. Na co się je podaje?
    Cytuj
  • smajla 16 lis 2019, 16:58
    grzyb_h napisał:
    Luiziana napisał:Moja znajmoma korzysta z dobrodziejstw mleka Bebilon. Stosuje AR ProExpert, i co się znią widze, mówi że jest bardzo zadowolona, swietne mleko które dobrze działa na układ pokarmowy małego dizdziusia
    To Bebilon jest specjalistyczne. Na co się je podaje?
    ten bebilon jest na ulewanie, nam się bardzo dobrze sprawdził, też kupuję w aptekach DOZ, bo dostępne od ręki i mają dobre ceny.
    Cytuj
  • Luiziana 19 lis 2019, 9:00
    grzyb_h napisał:
    Luiziana napisał:Moja znajmoma korzysta z dobrodziejstw mleka Bebilon. Stosuje AR ProExpert, i co się znią widze, mówi że jest bardzo zadowolona, swietne mleko które dobrze działa na układ pokarmowy małego dizdziusia
    To Bebilon jest specjalistyczne. Na co się je podaje?
    Szrzecze pwiedziawszy jest na wszytstko. Bebilon ma róznorodną oferte np. na kolki również i dla uczuleniowców tez jest
    Cytuj
  • grzyb_h 5 gru 2019, 8:51
    Pytałem konkretnie o to AR, ale już patrzyłem w necie Bebilon AR jest dla niemowląt od urodzenia, które cierpią z powodu ulewań, a nie są karmione piersią. Świetnie że takie mleka są na rynku.
    Cytuj
  • Luiziana 29 gru 2019, 13:06
    Tak w ogóle to mleko Bebilon jest bardzo dobre, u nas skonczyły się problemy z bolącym brzuszkiem i wzdeciami. Mogę smiało polecić
    Cytuj
  • Ogryzka 4 sty 2020, 12:29
    Meggi85 napisał:Plus DOZ jest taki, że maja opcję zarówno zamówienia on line jak i zakupu stacjonarnie w tych samych cenach. Za wysyłke płacisz groszę i masz dość szybko u siebie - ostatnio do mnie przyszła nastepnego dnia od zamowienia. Mleko też zamawialiśmy.
    Ciekawe czy stacjonarnie i on line mają te same ceny i produkty. Chociaż jak brakuje czegoś stacjonarnie to z tego co pamietam w doz można zamówić.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum