Favore.plForumPozostałe tematy

Monitoring gps Wrocław

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Monitoring gps Wrocław

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Grepel 2 paź 2014, 10:51     (ostatnio zmieniony przez autora 2 paź 2014, 10:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Witam,

    co myślicie o takiej usłudze jak [url=http://]monitoring gps wrocław[/url]? Ktoś z niej korzysta? Rzeczywiście efektywność samochodów i pracowników wzrasta?
    Zamierzam zastosować ten system u siebie w Firmie. Ciekawy jestem wyników.
    Cytuj
  • szarlottka 29 maj 2015, 13:46
    Ja jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem. [url=http://]Monitorowanie pojazdów[/url] jest bardzo popularne i pozawala na zaoszczędzenie sporej ilości pieniedzy na paliwie. Poza tym można kontrolować pracowników którzy nie zawsze są godni zaufania.
    Cytuj
  • Koscitrupek 2 sty 2017, 16:45
    Monitorowanie gps to jest najlepszy sposób na zabezpieczenie floty firmy w moim mniemaniu. W mojej firmie korzystamy z usług Konsalnet, gdzie kontrolowane są przebiegi, prace handlowe, zrealiwane zadania, oceniany jest nawet styl jazdy, kontrolowane jesty zużycie paliwa i coś tam jeszcze.
    Cytuj
  • Luizka23 2 lut 2017, 6:19
    Koscitrupek napisał:Monitorowanie gps to jest najlepszy sposób na zabezpieczenie floty firmy w moim mniemaniu. W mojej firmie korzystamy z usług Konsalnet, gdzie kontrolowane są przebiegi, prace handlowe, zrealiwane zadania, oceniany jest nawet styl jazdy, kontrolowane jesty zużycie paliwa i coś tam jeszcze.
    A jak jest w przypadku monitorowania motocykli? Czy firma Konsalnet równiez oferuje mi takie możliwości?
    Kupiłam sobie nowiutkiego ścigacza i jednak to był spory wydatek, więc wolałabym w jakiś sposób się zabezpieczyć przed kradzieżą, czy nawet wandalizmem. Możecie mi coś polecić?
    Cytuj
  • eszmer 1 mar 2017, 15:07
    Jeśli mamy w firmie flotę kilku pojazdów, to takie lokalizatory gps są wręcz konieczne. Chociażby ze względu na monitoring paliwa i kontrolę jego zużycia. Rozmawiałem z właścicielem firmy spedycyjnej i dowiedziałem się, że odkąd ma zamontowane nadajniki gps, to koszty paliwa w jego firmie spadły nawet o 15%. Kierowcy wiedzą, że są śledzeni i muszą wybierać najkrótszą trasę oraz unikać prywatnych wycieczek. Sama ta świadomość wypływa na oszczędną i ekonomiczną jazdę.
    Cytuj
  • trajeljo 4 kwi 2017, 15:10
    Monitorowanie motocykli to świetna sprawa, daje duże bezpieczeństwo zwłaszcza na dłuższych trasach. Ze swojej strony polecam firmę konsalnet.
    Cytuj
  • Battlecross 4 lip 2017, 16:33
    U mnie też w firmie korzystają z monitorowania motocykli i już kilkukrotnie konsalnet zapobiegł kradzieży motocykla, więc mogę się o nich wypowiadać w samych superlatywach. Pomagają kierowcom np dbać o motor, więc złego słowa nie powiem
    Cytuj
  • Luizka23 6 lis 2017, 10:05
    Wszyscy vtak mówią o tym konsalnecie, że po mału nie widze sensu szukać alternatywnej firmy ochroniarskiej. A pjak to wygląda w przypadku auta osobistego. Lokalizacja samochodu gps jest równie droga jak dla całej floty? Ktoś właściwie z Was korzysta z takiego rozwiązania?
    Cytuj
  • Dominika455 3 kwi 2019, 11:03
    Ja natomiast polecam również zwrócić uwagę na opcję monitoringu GPS, który moim zdaniem jest świetną opcją jeżeli chcesz mieć pełną kontrolę nad całą flotą samochodów i dodatkowo móc zwiększyć oszczędności z tym związane m.in na paliwie, czy serwisach. Ja pracując w logistyce korzystam z systemu Flotman, który własnie za te aspekty odpowiada i dodatkowo masz pewność, że po godzinach pracy również nie są używane przez pracowników bez Twojego konkretnego pozwolenia.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum